Витончена помста у розпалі

Витончена помста у розпалі

Витончена помста у розпалі

Вітаю, мої любі.

Воно може бути найважливішим в історії, а може ховатись за словами та вчинками героїв. Може бути рятівним, або ж руйнувати все навколо. Ксенія Чейз обрала найнебезпечніший варіант протистояння для Чета та Кетрін — героїв книги «Витончена помста». Ці двоє вперто демонструють суперництво, відчуваючи одне до одного абсолютно інші відчуття. Чет вважає дівчину не надто розумною недоблогершою, а Кетрін має реальні підстави вдушити хлопця при найменшій нагоді. Між ними стільки недомовок і пристрасті, яку пара вперто ігнорує, що читаючи, затамовуєш подих в очікуванні нових вивертів сюжету. Для захопливого часопроведення це те, що треба.

Тож переходьте за посиланням. Насолоджуйтесь легким стилем авторки й обов’язково додавайте книгу у свої бібліотеки.

              

 

Анотація

На що здатна дівчина, якщо хоче помститися за образу, зневагу та презирство сестри? А якщо до цього додати звинувачення батьків, то краще не заздрити скарбнику студентського братства «Омега», центральному нападаючому баскетбольної команди коледжу Чету Моррісону. І якою буде витончена помста психолога Кетрін Волш? Навряд чи вона повторить «помилки» Діани Маккензі. Чи все ж у долі свої плани на цю парочку?

Дякую за увагу та приємного читання.

Оригінал статті на Букнет: Витончена помста у розпалі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"