Витоки: фентезійна історія про кохання

Витоки: фентезійна історія про кохання

Витоки: фентезійна історія про кохання

Дорогі читачі, рада повідомити, що на сайті вже викладено нову главу фентезійної історії: Падіння

Візуалізація:

Ділюся частинкою:

— Вам небес мало? — переступаю через уламки стискаючи руку Витока, навіть швидше опираючись на неї. 

— Не наша вина, — стенає він плечима. Тільки зараз помічаю закривавлену спину й руки у ранах. 

— А чия? — нервово сміюся. — Ви впали на нашу землю, агов! 

Лео, чи хто він там, різко зупиняється. Ми практично вийшли з квартири на сходову клітку, яка майже так само зруйнована вщент, як і бабусин спадок. 

— Не на вашу, — криво посміхається. — Нашу, Смертна.

Звужую погляд. 

— Тут живуть люди, не Витоки чи хтось ще!

— Люди були створені завдяки нам, — хмикає. — Спочатку з’явилися Витоки, коли космічний простір і Хаос об’єдналися в одне ціле. Потім Ниці. І тоді лише ви. Ходімо!

Не встигаю й зреагувати, як Витік хапає мене на руки, перекидає через плече й злітає крізь діру у даху. Кричу, щосили. Кричу, не знаючи за що й схопитися.  Страх волає аби заплющила очі, але не можу. Ну як? Вхопитися немає за що, оголена спина Лео у крові, тож долоні просто ковзають по шкірі. 

В якусь мить усвідомлюю, що вже просто хриплю, не кричу — голос зірвала. А ми все вище й вище, без крил, без страховки, без хоча б мотузки, втім не знаю чим би вона допомогла. 

Небеса все ще горять. Витоки продовжують падати. Кулями, що палають, летять стрімко вниз й приземляються на земну поверхню знищуючи навколо себе усе ударною хвилею.

 

Радо чекаю вас на сторінках книги! Буду вдячна за критику та будь-які поради!

Оригінал статті на Букнет: Витоки: фентезійна історія про кохання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"