Виставково-мистецький проєкт «Світ Сковороди» вже відвідали близько трьох тисяч осіб
Близько трьох тисяч осіб відвідали виставковий мистецький проєкт «Світ Сковороди» за перші два дні.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики. Виставковий мистецький проєкт «Світ Сковороди» / Фото: Міністерство культури та інформаційної політики України
«За перші два дні роботи виставки її вже відвідали близько 3 тисяч людей, як українців, так і гостей з-за кордону! Вони одними з перших змогли побачити виставкову експозицію, спробувати себе у створенні байок-коміксів, пройти інтерактивні тести та VR-тур Сковородинівкою до та після російського вторгнення», — йдеться у повідомленні.
Виставковий проєкт відкритий для всіх охочих із 4 по 11 грудня.
Як повідомлялося, в Українському домі у Києві презентували виставково-мистецький проєкт “Світ Сковороди”, приурочений до 300-річчя від дня народження видатного українського філософа, мислителя, поета і педагога.
Оригінал статті на НСПУ: Виставково-мистецький проєкт «Світ Сковороди» вже відвідали близько трьох тисяч осіб
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.