Висновки за рік. Безсумнівні фаворити)))

Висновки за рік. Безсумнівні фаворити)))

Висновки за рік. Безсумнівні фаворити)))

Вітаю Вас, мої любі!!

Тоді, 13 грудня, я прийшла на портал, як читач, але вже згодом, з січня місяця стала й автором, бо кинула собі виклик та прийняла участь у конкурсі “Супергерой поруч”.

Неймовірним здивуванням для мене було те, що моя конкурсна робота “Чисте полум’я” майже пів року була у трійці кращих в жанрі серед конкурсних робіт і саме це дало мені сили та натхнення написати продовження в книзі “Схід чистого полум’ я”.

Згодом світ побачили 3 книги з позначкою 18+ з циклу “Романи палкого міста”: “Чого бажає твоє тіло?”, “Чого бажає твоє серце?” та “Прірва між нами”. Зізнаюся, що в перші дві я стільки вклала душі, що згодом впала в депресію віддавшись їм майже до останньої краплини і неймовірно дякую тим людям, хто з вірою в серці, допоміг мені піднятися з колін та заново відродити крила. Адже без цієї неймовірної підтримки читачів та натхнеників я так би й залишилася там, на дні прірви. 

Вийшло так, що конкурслюом я цей рік відкривала і конкурсом його закриваю, адже відправила на конкурс “Ніч перед різдвом” ще одну свою роботу “Дуж Різдва” – оповідання в яке вклала не мало))).

Що ж у висновку? А у висновку за рік маю 5 написаних книг загальною кількістю 2 мільйони сто тисяч знаків та оповідання на 39 тисяч розділових знаків, не враховуючи книгу “Проєкт “Вітам”” 250 тисяч знаків, яку ще не дописала.

Хтось може сказати, що цього мало, але для мене, людини, яка є керівником цілого центру та щоденно приймає клієнтів, вирішуючи додатково купу питань, – це огого який результат!! І я пишаюся собою!!!!

Ще один високий результат від якого я сьогодні була в шоці, так це 156 книг в архіві, які я прочитала за цей період та 16 оповідань. Моє швидкочитання завжди мене радувало, адже я з легкістю можу прочитати за вечір книгу, але я все одно здивувалася від цифри прочитаного. І це реально підтверджує мою любов до читання!!!

Із цих 156, були книги, які по тим чи іншим причинам зачепили струни моєї душі та вразили в саме серце, і, щоб бути чесною я не буду заглядати в архів та перераховувати всі, а згадаю ті, про які не змогла забути на протязі цього року.

“Острів проклятих” та “П’ятниця тринадцятого” від Лаванди Різ, 

“Нахаба в моєму будинку” від Анни Харламової,

“Наосліп” від Ерін Кас, 

“Іграшка олігарха” та “Не моя” від Альміри Рай, 

“Одна для двох” та “Соло мія” від Каміли Дані, 

“Всі дороги ведуть до тебе” від Аріни Вільде, 

“Негожий”,” Артем” та” Вітер в крові” від Інни Камікадз, 

“Колишній” від Ульяни Соболевої, 

“Пастка для Бродсткого” від Джулії Ромуш, 

І, звісно ж, “Твоя Міра” від Лани Вернік. 

Впевнена, що якщо добре напряги мізки, то можна згадати ще не один десяток книг та авторів, що у свій час обдарували мене гарними емоціями, але всі вище перераховані, звісно, залишаться безсумнівними фаворитами. 

Висновок з усіх висновків той, що цей рік – читання та написання грало важливу роль у моєму житті))). Тож, з щирим та відкритим серцем дякую усім, хто приніс у цей світ прекрасне, аби я змогла насолодитися емоціями вкладеними між рядками та ще більше дякую усім тим, хто підтримував мене на цьому шляху, аби і я змогла зробити свій вклад у написанні!!! 

Цілую всіх та люблю, відправляючи лавину позитиву!!!

Оригінал статті на Букнет: Висновки за рік. Безсумнівні фаворити)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"