Виповнився рік культурно-соціальному проєкту «#рак_боятись_не_можна»
![Виповнився рік культурно-соціальному проєкту «#рак_боятись_не_можна» Виповнився рік культурно-соціальному проєкту «#рак_боятись_не_можна»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/244720727_623743002334822_8699322723090742418_n-696x766.jpg)
Ось і проминув рік відтоді, як наша колежанка по перу, письменниця та видавчиня Марія Дружко ініціювала створення культурно-соціального проєкту «#рак_боятись_не_можна», що має на меті психологічну підтримку людей з онкостатусом.
У рамках цього проєкту восени 2020 року відбувся I Всеукраїнський літературно-соціальний конкурс «#рак_боятись_не_можна», за підсумками якого згодом було видано однойменний альманах. Серед учасників конкурсу та співавторів альманаху – поети і прозаїки з різних куточків України: від Дніпра до Карпат.
![](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/244415012_4406789879387924_2520663164936572189_n-874x1024.jpg)
Переможцями стали
як професійні письменники, члени НСПУ, так і початківці. Дехто з них переміг
завдяки творчій фантазії та небайдужому серцю, інші ж поділилися своїми
переживаннями, розповідаючи про власний життєвий шлях та історію одужання. Усіх
учасників проєкту об’єднала мета – бажання жити і допомагати іншим людям.
Волонтерами проєкту «#рак_боятись_не_можна» стала художниця із Запоріжжя Карина Бойко, чиї ілюстрації прикрасили такий гостро соціальний альманах, а також актори Кам’янського музично-драматичного театру ім. Лесі Українки Марина Юрченко, Валентина Галенко, Анна Макеєва, Артур Данилюк та інші. Завдяки нашим акторам вірші співавторів «#рак_боятись_не_можна» проникливо зазвучали на весь онлайн простір, а наша книжка залунала різними голосами.
Коли ж альманах «#рак_боятись_не_можна» нарешті було видано за фінансової підтримки депутата Кам’янської міської ради Наталії Шкуренко, організатори проєкту радо подарували книжки учасникам 20-го Всеукраїнського онкологічного форуму «Рожевий жовтень» – «Здоров’я жінки понад усе», що відбувся у Києві 01-02 жовтня 2021 року за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Разом проти раку» (голова Лариса Лопата).
Учасники форуму вдячно прийняли цей подарунок і повезли незвичайну книжку по різних куточках України. Так відсвяткували першу річницю унікального культурно-соціального проєкту «#рак_боятись_не_можна».
Пресслужба ДОО НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: Виповнився рік культурно-соціальному проєкту «#рак_боятись_не_можна»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.