Виповнився рік культурно-соціальному проєкту «#рак_боятись_не_можна»

Виповнився рік культурно-соціальному проєкту «#рак_боятись_не_можна»

Ось і проминув рік відтоді, як наша колежанка по перу, письменниця та видавчиня Марія Дружко ініціювала створення культурно-соціального проєкту «#рак_боятись_не_можна», що має на меті психологічну підтримку людей з онкостатусом.

У рамках цього проєкту восени 2020 року відбувся I Всеукраїнський літературно-соціальний конкурс «#рак_боятись_не_можна», за підсумками якого згодом було видано однойменний альманах. Серед учасників конкурсу та співавторів альманаху – поети і прозаїки з різних куточків України: від Дніпра до Карпат.

Переможцями стали
як професійні письменники, члени НСПУ, так і початківці. Дехто з них переміг
завдяки творчій фантазії та небайдужому серцю, інші ж поділилися своїми
переживаннями, розповідаючи про власний життєвий шлях та історію одужання. Усіх
учасників проєкту об’єднала мета – бажання жити і допомагати іншим людям.

Волонтерами проєкту «#рак_боятись_не_можна» стала художниця із Запоріжжя Карина Бойко, чиї ілюстрації прикрасили такий гостро соціальний альманах, а також актори Кам’янського музично-драматичного театру ім. Лесі Українки Марина Юрченко, Валентина Галенко, Анна Макеєва, Артур Данилюк та інші. Завдяки нашим акторам вірші співавторів «#рак_боятись_не_можна» проникливо зазвучали на весь онлайн простір, а наша книжка залунала різними голосами.

Коли ж альманах «#рак_боятись_не_можна» нарешті було видано за фінансової підтримки депутата Кам’янської міської ради Наталії Шкуренко, організатори проєкту радо подарували книжки учасникам 20-го Всеукраїнського онкологічного форуму «Рожевий жовтень» – «Здоров’я жінки понад усе», що відбувся у Києві 01-02 жовтня 2021 року за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Разом проти раку» (голова Лариса Лопата).

Учасники форуму вдячно прийняли цей подарунок і повезли незвичайну книжку по різних куточках України. Так відсвяткували першу річницю унікального культурно-соціального проєкту «#рак_боятись_не_можна».

Пресслужба ДОО НСПУ    

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Виповнився рік культурно-соціальному проєкту «#рак_боятись_не_можна»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"