Викладач Каразінського університету у Харкові читає лекції для студентів із погреба

Викладач Каразінського університету у Харкові читає лекції для студентів із погреба

Замість аудиторії та дошки — погріб будинку, облаштований власноруч. Саме так свої лекції з літератури викладач Харківського національного університету імені Каразіна Михайло Сподарець проводить уже другий тиждень.

У погребі почувається безпечніше, сирени не відволікають від лекцій, розповідає викладач.

«Коли пролітав літак, у мене тут неподалік бомбили завод Шевченка, танкове училище, на Холодну гору прилітало. Повітряної тривоги не було, а літак було чути, то я одразу сюди застрибував. Зрозумів, що так безпечніше», — згадує Сподарець.

У погребі науковця є все необхідне: вода, ковдра, теплі речі, а також домкрат.

«Є небезпека в цьому підвалі, що його може завалити. Принаймні, бетонну плиту на ньому я сам заливав, сусід допомагав мені. Я спустив вниз автомобільний домкрат, є залізні балки, принаймні можна буде підняти ляду вгору», — каже викладач.

Навчання в Каразінському університеті відновили минулого тижня, студенти навчаються дистанційно.

«Шукаємо нові форми роботи. Частина викладачів, які живуть на Олексіївці, в метро фактично живуть. Частина — хто де. От у мене є можливість, я спокійно виходжу на лекції», — каже Михайло Сподарець.

Від звичного для себе костюма та краватки на час викладання у погребі відмовився.

«Я викладаю постмодерну літературу, і я подумав, що якщо постмодерна література, то і викладач має виглядати постмодерно», — говорить Сподарець.

suspilne.media

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Викладач Каразінського університету у Харкові читає лекції для студентів із погреба

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"