Вийшов перший тизер серіалу-приквелу до «Володаря перснів»

Вийшов перший тизер серіалу-приквелу до «Володаря перснів»

Amazon Prime Video випустив перший тизер-трейлер нового серіалу за «Володарем перснів». Відео опублікували на YouTube-каналі сервісу.

 

«Майбутній серіал Amazon Studios вперше виводить на екрани героїчні легенди легендарної Другої ери історії Середзем’я. Дія цієї епічної драми відбувається за тисячі років до подій книжок Дж. Р. Р. Толкіна «Гобіт» та «Володар перснів», вона перенесе глядачів у епоху, коли сформувалися великі сили, королівства розквітли у славі й занепали, неправдиві герої пройшли випробування, надія висіла на найтонших нитках, а найбільший лиходій, що коли-небудь виходив з-під пера Толкіна, загрожував покрити весь світ темрявою», — ідеться в описі до тизеру. 

 

Разом із тизером уперше опублікували й повну назву майбутнього серіалу — «Володар перснів: Кільця влади». Це приквел кінотрилогії Пітера Джексона 2001-2003 років. 

 

«Цей заголовок, який, як нам здається, міг би бути на корінці книжки поряд з іншою класикою Дж. Р. Р. Толкіна. «Кільця влади» об’єднують усі основні історії Другої Епохи Середзем’я: кування кілець, піднесення Темного лорда Саурона, епічну історію Нуменора та Останній союз ельфів і людей. До цього часу глядачі бачили на екрані лише історію Єдиного персня, але їх було багато… і ми раді поділитися епічною історією їх усіх», — сказали для The Hollywood Reporter шоуранери Джей Д. Пейн. і Патрік Маккей. 

 

Жіночий голос у тизері читає частину епіграфа Дж. Р. Р. Толкіна до «Володаря перснів»: 

«Три кільця для королів ельфів під небом, сім для володарів гномів у їхніх кам’яних залах, дев’ять для смертних людей, приречених на смерть, одне для темного лорда на його темному троні в країні Мордору, де лежать тіні». 

Розробники серіалу повідомили, що прем’єра відбудеться 2 вересня 2022. Усього планують 5 сезонів. Стилістика серіалу, за словами творців, буде схожою на ту, що панує в фільмах Пітера Джексона. Також за мотивами оригінальної трилогії Дж. Р. Р. Толкіна знятий однойменний повнометражний анімаційний фільм 1978 року.

 

Нагадаємо, минулого року вийшли друком досі не видані тексти Толкіна, а «Володаря перснів» вперше видали з ілюстраціями автора.

 

Оригінал статті на Suspilne: Вийшов перший тизер серіалу-приквелу до «Володаря перснів»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"