Вийшов новий роман Харукі Муракамі

Вийшов новий роман Харукі Муракамі

У Японії вийшов перший за 6 років роман Харукі Муракамі «Місто та його непевні стіни» (街とその不確かな壁).

Книжка вийшла японською 13 квітня 2023 року у видавництві Shinchosha Publishing Co (新潮社). Електронна версія стала доступна рівно опівночі першого дня продажів.

 

«Я почав писати цю роботу на початку березня 2020 року, коли в Японії почав лікувати коронавірус. На її завершення у мене пішло майже три роки. Протягом всього часу я майже не виходив на вулицю і не їздив в далекі поїздки. У тому досить дивному та напруженому середовищі я продовжував щодня старанно писати цей роман. Як читач снів який читає старий сон у бібліотеці. Така ситуація може щось означати, а може й нічого. Але це має щось означати, я відчуваю це на власному досвіді», — зазначає Муракамі на сайті видавництва.

 

 

«Сімнадцятий та шістнадцятий літні вечори… Тихо віє вітер по гладі річки. Її тонкі пальці таємно розмовляють з моїми. Щось важливе, невимовне — високі мури й сторожові вежі, темрява бібліотеки, давні мрії й останки тебе. Де саме моє місце проживання? Двері в “історію”, яку Харукі Муракамі давно запечатав, тепер відчинені», — ідеться в анотації.

 

Роман має спільну назву з однойменним оповіданням Муракамі, яке було опубліковано у журналі Bungakukai у вересні 1980 року.

 

Купити роман можна за посиланням. Вартість — ¥2970 (816 грн).

 

Нагадаємо, 2022 року Харукі Муракамі провів спеціальний випуск свого шоу на радіо, щоб підтримати Україну.

 

 

Джерело: AFP

Чільне фото: PHILIP FONG/AFP

Оригінал статті на Suspilne: Вийшов новий роман Харукі Муракамі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"