Вийшов новий випуск мистецького журналу «Дуршлаг», створений штучним інтелектом
Черговий випуск електронного журналу про мистецтво «Дуршлаг» повністю написаний та проілюстрований за допомогою штучного інтелекту.
Про це інформує Державне агентство з питань мистецтв і мистецької освіти у фейсбуку, передає Укрінформ.
«Восьмий номер електронного журналу «Дуршлаг» створений не людиною. Зокрема тексти написав ChatGPT, а ілюстрації для номера створили OpenArt, Midjourney, DALL E», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що в цьому виданні зібрані статті «Роль наївного мистецтва в картинках штучного інтелекту«, «Нове життя колажу» та «Деконструкція мистецтва». Водночас порушено теми про те, чи може штучний інтелект створювати абстрактне мистецтво, і яка подальша доля ілюстраторів.
Як повідомлялося, мистецький журнал «Дуршлаг» — один з перших українських мережевих електронних видань, що створене у 2007 році. Він розповсюджувався через мережу дизайнерських сайтів та спеціалізованих спільнот. Журнал має спрямовання на треш, кітч та мінімалізм.
Оригінал статті на НСПУ: Вийшов новий випуск мистецького журналу «Дуршлаг», створений штучним інтелектом
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.