Вийшла найдовша книжка у світі з понад 20 000 сторінок

Вийшла найдовша книжка у світі з понад 20 000 сторінок

У Франції надрукували найдовшу книжку в одному томі, що наразі існує. Про це повідомили на сайті видавництва JBE.

Обмежене видання єдиного тома манґи ONEPIECE (“Неподільність”) називають найдовшою книжкою, що наразі існує. Видання має 21 450 сторінок, тому його фізично неможливо прочитати.

 

Авторство цього видання не належить Ейічіро Оді, письменнику та художнику, який написав манґу ONEPIECE, що виходить у японському журналі Shōnen Jump щотижня з 1997 року. Натомість його продають як твір художника Ілана Мануаша. 

 

Він розглядає видання не як книжку, а як «скульптурний матеріал».

 

За словами представника французького видавця книжки JBE, ONEPIECE це «нечитабельна скульптура, що набирає подоби книги — найбільшої на сьогодні за кількістю сторінок і шириною корінця, — яка матеріалізує екосистему онлайн-поширення коміксів»

 

Там також зазначили, що цей артоб’єкт з’явився завдяки «великій кількості доступного онлайн-контенту та нестримному оцифруванню індустрії коміксів»

 

Водночас видавництво оригінальної манґи Shueisha зазначило, що Ейічіро Оді не консультувався з ним щодо прав на видання книжки. У видавництві JBE вважають, що ONEPIECE не порушує авторських прав Ейічіро Оді та Shueisha, оскільки книжку фізично неможливо прочитати.

 

Збірку манґи можна було придбати за €1900 (₴70 000). Наклад у 50 примірників закінчився за кілька днів з початку продажу.

 

 

One Piece — манґа Ейічіро Оди. За мотивами манґи випущено тринадцять повнометражних фільмів, а також близько тридцяти ігор для різних ігрових консолей. Ця манґа входить до найвдаліших видань компанії Shueisha за всю історію. Оригінальна манґа One Piece занесена до Книги рекордів Гіннесса як твір з найбільшою кількістю опублікованих копій однієї серії коміксів одним автором, нині надрукували вже понад 416 мільйонів копій.

 

Нагадаємо, в Японії видали манґу про «Привида Києва».

 

 

Джерело: The Guardian

 

Чільне фото: JBE

Оригінал статті на Suspilne: Вийшла найдовша книжка у світі з понад 20 000 сторінок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"