Вийшла збірка есеїв Ґрети Тунберг «Книжка про клімат: факти та рішення»

Вийшла збірка есеїв Ґрети Тунберг «Книжка про клімат: факти та рішення»

Британське видавництво Penguin Books видало книжку екоактивістки Ґрети Тунберг, де зібрані есеї метеорологів, інженерів, океанографів та істориків. Про це повідомили на сайті видавництва.

У книжці зібрані есеї 105 експертів: геофізиків, океанографів і метеорологів, інженерів, економістів й математиків, істориків, філософів та лідери корінних народів. Усі вони діляться знаннями, необхідними для боротьби з кліматичною катастрофою.

 

«Ви можете подумати, що це нездійсненне завдання: забезпечити безпечне майбутнє для життя на Землі, у небачених масштабах і швидкості, незважаючи ні на що. Надія є, але тільки якщо ми прислухаємося до науки, поки не пізно. Разом з експертами Ґрета ділиться власними історіями про протести та розкриття піару на темах екології по всьому світу, показуючи, наскільки нас тримали в невіданні. Вона показує, що це одна з наших найбільших проблем, але також і найбільше джерело надії. Коли ми отримуємо повну інформацію, як ми можемо не діяти? І якщо страйк школярів зміг викликати глобальний протест, що ми могли б зробити разом, якби спробували? Ми живемо в найвирішальніший час в історії людства. Разом ми можемо зробити, здавалося б, неможливе. Але це повинні бути ми, і це має бути зараз», — ідеться в анотації.

 

Видання складається з розкладів «Як працює клімат», «Як змінюється наша планета», «Як це впливає на нас», «Що ми з цим зробили» та «Що ми повинні зробити зараз».

 

Серед співавторів — Йохан Рокстрьом, Майкл Манн, Кетрін Хейхо, Фрідріке Отто, Штефан Рамшторф, Салімул Хук і Карлос Нобре, а також Маргарет Етвуд.

 

 

Придбати книжку можна за посиланням.

 

Ґрета Тунберг — шведська екологічна активістка, що виступає за протидію глобальному потеплінню та зміні клімату.

 

Penguin Random House — одне з найбільших видавництв у США. Чимало уваги воно надає соціально важливим ідеям (екологія, расова рівність, доступна освіта), підтримуючи фінансово благодійні фонди, надаючи стипендії тощо.

 

Нагадаємо, Білл Гейтс написав книжку про запобігання наступній пандемії.

 

 

Чільне фото: Associated Press

Оригінал статті на Suspilne: Вийшла збірка есеїв Ґрети Тунберг «Книжка про клімат: факти та рішення»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"