Види фентезі. Короткий огляд. Літрпг (фентезі).

Види фентезі. Короткий огляд. Літрпг (фентезі).
Доброго ранку, дорогі читачі. Сама не вірю, але сьогодні я таки дібралася до дуже специфічного жанру фентезі. Втім, його специфічність не скасовує його популярності.
Основними ознаками даного жанру є:
1. наявність віртуального чи доповненого світу;
2. використання термінології РПГ із зображенням ігрових характеристик;
3. обов’язковий розвиток (прокачування) героя;
4. проходження квесту (завдання).
Щоб було зрозуміло тим, хто не близький до жанру. РПГ (Role-Playing Game) це комп’ютерна рольова гра. А ЛітРпг, якщо вже зовсім просто, це історія пригод героя в грі.
Але жанр ЛітРпг не такий вже й простий, і має кілька піджанрів, про які я напишу в наступних блогах. І… як людина далека від комп’ютерних ігор від слова зовсім, з подивом виявила піджанр, який мені, як читачеві, виявився досить близьким.
Види фентезі, розглянуті раніше: порохове фентезі, космічне фентезі, стимпанк-фентезі, технофентезі, янг-едалт фентезі, бойове фентезі, магічний детектив, міфологічне фентезі, міське фентезі, горор (жахи), темне (дарк) фентезі, гумористичне фентезі, потраплянці, псевдоісторичне фентезі, альтернативна історія, історичне фентезі, пригодницьке фентезі, еротичне фентезі, романтичне фентезі, любовне фентезі, героїчне фентезі, низьке фентезі, високе фентезі, епічне фентезі, класичне фентезі.
Також не забувайте підписуватись на автора (тиснути тут), аби не пропустити новини та поповнення книг.
Оригінал статті на Букнет: Види фентезі. Короткий огляд. Літрпг (фентезі).
Блог
Відомі переможниці премії Women in Arts-2025Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
Олена Герасим’юк — поетка
П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:
«Брідські явищ
У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по
У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія
Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».
Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.