Види фентезі. Короткий огляд. Горор (у фентезі)

Види фентезі. Короткий огляд. Горор (у фентезі)
Дорогі читачі, сьогодні йтиметься про вид фентезі, який часто плутають або приписують як складову темного фентезі.
Головна мета жанру горор (жахи), – викликати відчуття страху, переляку чи огиди.
Магія, магічні раси та інші складові жанру фентезі, при цьому, найчастіше використовуються як інструмент досягнення мети.
Нехай не полетять у мене капці, але, на мій особистий погляд, різниця між горором і темним фентезі подібна до різниці між любовним і романтичним фентезі.
Види фентезі, розглянуті раніше: темне (дарк) фентезі, гумористичне фентезі, потраплянці, псевдоісторичне фентезі, альтернативна історія, історичне фентезі, пригодницьке фентезі, еротичне фентезі, романтичне фентезі, любовне фентезі, героїчне фентезі, низьке фентезі, високе фентезі, епічне фентезі, класичне фентезі.
Також не забувайте підписуватись на автора (тиснути тут), аби не пропустити новини та поповнення книг.
Оригінал статті на Букнет: Види фентезі. Короткий огляд. Горор (у фентезі)
Блог
Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтахЗа 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови
Книжковий Арсенал-2023 оголосив програмуОголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф
Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «
Андрій Содомора. ДружбаХай знає тиран собі на біду,
Що друга я зроду не підведу,
Нехай довершить свою пімсту,
Та ціну складе побратимству.
Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі
Пішов з життя ілюстратор Олександр МіхнушевНа 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.