Видання The New York Times подало позов проти OpenAI
Видання The New York Times подало судовий позов проти компаній OpenAI і Microsoft через неправомірне використання матеріалів медіа для навчання чатботів. Про це видання повідомило на своєму сайті.
Відомо, що The Times — це перше велике медіа, яке подала до суду на компанії-творці ChatGPT через проблеми з авторським правом.
«У позові, поданому до Федерального окружного суду Манхеттена, стверджується, що мільйони статей, опублікованих Times, були використані для навчання автоматизованих чат-ботів, які тепер конкурують із новинним виданням як джерело надійної інформації», — зазначають у тексті The New York Times.
Видання переконане, що OpenAI і Microsoft слід притягнути до відповідальності за мільярди доларів законодавчих і фактичних збитків, пов’язаних із незаконним копіюванням і використанням текстів медіа. Медіа також вимагає видалити з чатботів усю інформацію від The New York Times, захищену авторським правом.
Прессекретарка OpenAI Ліндсі Хелд заявила, що компанія вела конструктивні перемовини з The Times і що вона «здивована і розчарована» позовом. «Ми поважаємо права творців і власників контенту та прагнемо працювати з ними, щоб гарантувати, що вони отримають вигоду від технології штучного інтелекту та нових моделей доходу. Ми сподіваємося, що знайдемо взаємовигідний спосіб співпраці, як ми це робимо з багатьма іншими видавцями», — сказала вона.
Microsoft відмовилася надавати коментарі.
Як повідомлялося, провідні компанії з розробки штучного інтелекту, серед яких OpenAI, Alphabet і Meta Platforms, зобов’язалися маркувати згенерований ШІ контент водяними знаками.
Чільне фото: The New York Times
Оригінал статті на Suspilne: Видання The New York Times подало позов проти OpenAI
Блог
У Британії до бібліотеки повернули книжку Джорджа Орвелла через півстоліттяУ Великій Британії до бібліотеки в місті Галл повернули роман Джорджа Орвелла, який мали віддати ще 50 років тому. Про це повідомляє BBC.
Примірник «Дороги на Віґан-Пірс» у твердій палі
Кандидатка мистецтвознавства Олександра Шутко, володіючи турецькою мовою, на підставі османських архівних документів написала низку досліджень – «Роксолана: міфи та реалії» (вийшла 2017 року в стамбульсь
У столиці перейменують ще одну бібліотекуУ Києві перейменують бібліотеку ім. О. Герцена, що у Святошинському районі, на бібліотеку імені Сергія Вакулишина. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.
Ця книгозбірня вход
Переклади творів чотирьох українських авторів вийшли чи невдовзі вийдуть друком за кордоном: Сергія Жадана й Анни Сєдих, Валеріана Підмогильного і Віктора Домонтовича.
Збірка вибраних в
Білоруське видавництво «Янушкевіч», що працює в Польщі, отримало дозвіл від правовласників серії книжок Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.