Видання The New York Times подало позов проти OpenAI

Видання The New York Times подало позов проти OpenAI

Видання The New York Times подало судовий позов проти компаній OpenAI і Microsoft через неправомірне використання матеріалів медіа для навчання чатботів.  Про це видання повідомило на своєму сайті.

Відомо, що The Times — це перше велике медіа, яке подала до суду на компанії-творці ChatGPT через проблеми з авторським правом.

 

«У позові, поданому до Федерального окружного суду Манхеттена, стверджується, що мільйони статей, опублікованих Times, були використані для навчання автоматизованих чат-ботів, які тепер конкурують із новинним виданням як джерело надійної інформації», — зазначають у тексті The New York Times.

 

Видання переконане, що OpenAI і Microsoft слід притягнути до відповідальності за мільярди доларів законодавчих і фактичних збитків, пов’язаних із незаконним копіюванням і використанням текстів медіа. Медіа також вимагає видалити з чатботів усю інформацію від The New York Times, захищену авторським правом.

 

Прессекретарка OpenAI Ліндсі Хелд заявила, що компанія вела конструктивні перемовини з The Times і що вона «здивована і розчарована» позовом. «Ми поважаємо права творців і власників контенту та прагнемо працювати з ними, щоб гарантувати, що вони отримають вигоду від технології штучного інтелекту та нових моделей доходу. Ми сподіваємося, що знайдемо взаємовигідний спосіб співпраці, як ми це робимо з багатьма іншими видавцями», — сказала вона.

 

Microsoft відмовилася надавати коментарі.

 

Як повідомлялося, провідні компанії з розробки штучного інтелекту, серед яких OpenAI, Alphabet і Meta Platforms, зобов’язалися маркувати згенерований ШІ контент водяними знаками.

 

 

Чільне фото: The New York Times

Оригінал статті на Suspilne: Видання The New York Times подало позов проти OpenAI

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"