Видавчиня з Бразилії стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців

Видавчиня з Бразилії стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців

Власниця та директорка бразильського видавництва Girassol Brasil Edições Карін Панса стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців (IPA). Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

 

Попередні два роки Карін Панса обіймала посаду віцепрезидентки IPA. Вона стала третьою жінкою, обраною на керівну посаду, за понад 125-річну історію Міжнародної асоціації видавців. Перед Панса президентками IPA були: з 2004 по 2008 рік – Ана Марія Кабанельяс, видавчиня з Аргентини, з 2021 по 2023 – Бодур Аль-Касімі, шейха, видавчиня з Об’єднаних Арабських Еміратів.

 

Призначення президента/-ки Міжнародної асоціації видавців відбувається шляхом голосування за ту чи іншу кандидатуру її Генеральною Асамблеєю.

 

Серед пріоритетних напрямів своєї діяльності на новій посаді Карін Панса називає збір інформації про різноманітні національні книжкові ринки для повнішої глобальної картини.

 

«Мій план полягає в тому, щоб продовжувати говорити про дані, продовжувати нагадувати людям про їхню важливість, продовжувати розповідати їм, які переваги має надійна інформація для досягнення видавцями своїх цілей, зокрема й для того, щоб вони могли спілкуватися з урядами та показувати, наскільки важливим є ваш ринок й те, що ви від них вимагаєте», – заявила Карін Панса в інтерв’ю онлайн-медіа Publishing Perspectives.

 

Також Карін Панса зазначила, що нагальними для книговидавничої галузі є питання сталого розвитку, доступності літератури для людей з вадами читання (дислексією, гіперлексією).

 

Нова президентка Міжнародної асоціації видавців наголосила, що за її керівництва організація буде, як і раніше, опікуватись свободою друку та захистом авторського права.

 

Нагадуємо, Федерація європейських видавців обрала собі нових президента й віцепрезидентку

 

 

Чільне фото: Publishing Perspectives

Оригінал статті на Suspilne: Видавчиня з Бразилії стала новою президенткою Міжнародної асоціації видавців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"