Видавництво Discursus заснувало власну онлайн-книгарню «Брустури»

Видавництво Discursus заснувало власну онлайн-книгарню «Брустури»

Видавництво Discursus заснувало власну онлайн-книгарню «Брустури», що орієнтується на книжках про Гуцульщину, а також виданнях про гуманітаристику. Про це видавництво повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

«Онлайнова книгарня “Брустури” — найперше майданчик для представлення продукції видавничих брендів “Брустури” (книжки про гуцулів і Гуцульщину) та Discursus (сучасна література, гуманітаристика, українознавчі воркбуки). Також у нас є книжки переважно історичного та етнографічного спрямувань від інших видавництв», — повідомляють на сайті книгарні.

 

У коментарі Читомо співзасновник видавництва Discursus Василь Карп’юк розповів, що через появу в асортименті дедалі більшої  кількості книжок на карпатську і гуцульську тематику виникла потреба виокремити видавничий бренд «Брустури» (назва села на Косівщині, Івано-Франківська область). «Коли ми побачили, що існують інші локальні видавництва на тему Карпат, що не мають широкого представлення. Зокрема музей Гуцульщини у Верховині має свої книжки, так само коломийський краєзнавчий музей. Ці книжки не можна знайти в широких мережах. Ми вирішили зробити книгарню, щоб закцентуватися на літературі, що не має широкого представлення. Це найближчі плани розвитку», — повідомив він.

 

 

За словами Василя Карп’юка, нині на сайті налагоджують і допрацьовують технічні моменти, а також додають нові книжки до каталогу.

 

«Музеї зазвичай не мають працівників, що займалися б поширенням їхньої літератури. Наше завдання — знайти цінні унікальні видання і представити їх на сайті», — каже він.

 

Видавництва, чиї книжки можна придбати у «Брустурах»:

 • Брустури;
 • Discursus;
 • Лілея-НВ;
 • Писаний камінь;
 • П’яний корабель;
 • Гравітація;
 • КСД;
 • Твоя підпільна гуманітарка;
 • Terra Incognita;
 • Адеф-Україна;
 • Човен;
 • Видавець Олександр Савчук.

 

Надалі книгарня планує розширювати асортимент книжок, дотримуючись теми книгарні, та збільшувати відсоток ексклюзивних позицій, виданих лімітованими накладами — каталогами й альбомами від музеїв.

 

Як повідомлялося, у 2019 році онлайн-книгарня Yakaboo.ua підписала контракт з міжнародною видавничою групою Penguin Random House.

 

 

Зображення: brustury.com.ua

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво Discursus заснувало власну онлайн-книгарню «Брустури»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"