Видавництво Crystal Book звинувачують у плагіаті

Видавництво Crystal Book звинувачують у плагіаті

Авторка книжки «Малечі про інтимні речі» Юлія Ярмоленко звинуватила видавництво Crystal Book та авторку книжки «Про інтимне просто малюкам та дорослим» Катерину Яновську у плагіаті своєї книжки. Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.

За словами Ярмоленко, схожими у книжках були не тільки назва, анотація, оформлення обкладинки, але й ілюстрації, структура, текст, підписи до малюнків. Під час опису книжок для суду авторка «Малечі про інтимні речі» знайшла 48 ідентичностей.

 

«Експертиза триває. Вона також підтвердила, що книги дуже подібні, тому виграти суд цілком реально. Чекаю на офіційний документ. І, швидше за все, це буде не єдина експертиза, що ок», — додала Ярмоленко.

 

За її словами, коли почалася публічна дискусія щодо крадіжки, видавництво Crystal Book надіслало, скільки грошей вони перерахували на ЗСУ, а згодом запропонували договір: надруковану книжку-плагіат продають, а гроші — на ЗСУ.

 

 

У коментарі Читомо у видавництві Crystal Book повідомили, що добровільно, ще до рішення суду, зняли тираж  «Про інтимне просто малюкам і дорослим» із продажу та вже 2 тижні відкликають тираж у гуртових покупців.

 

«Ті, хто отримав примірники від нас, повертають видання нам на склад. Також, робимо все можливе, щоб зібрати книжку й по Україні. “Про інтимне просто …” знята з реалізації й ніколи більше не надійде в продаж», — додали у видавництві.

 

Щодо звинувачень у співпраці з ілюстраторкою Дариною Лисаковою, котра підтримує окупацію росією Донецької та Луганської областей, а також терористичні угруповування «днр» і «лнр», то у Crystal Book зазначили: «Працювали з нею через третю організацію, яка надавала послуги ілюстраторів. Вже кілька років з нею не працюємо. У штаті нашого видавництва вона ніколи не була. І, ми як підприємство з чіткою проукраїнською позицією, категорично не приймаємо та засуджуємо дії Лисакової».

 

Нагадаємо, раніше видавництво «Темпора» звинуватило у крадіжці обкладинки видавництво «Фоліо».

 

 

Чільне фото: yappibook.com.ua

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво Crystal Book звинувачують у плагіаті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"