Видавництво Crystal Book звинувачують у плагіаті

Видавництво Crystal Book звинувачують у плагіаті

Авторка книжки «Малечі про інтимні речі» Юлія Ярмоленко звинуватила видавництво Crystal Book та авторку книжки «Про інтимне просто малюкам та дорослим» Катерину Яновську у плагіаті своєї книжки. Про це вона написала на своїй фейсбук-сторінці.

За словами Ярмоленко, схожими у книжках були не тільки назва, анотація, оформлення обкладинки, але й ілюстрації, структура, текст, підписи до малюнків. Під час опису книжок для суду авторка «Малечі про інтимні речі» знайшла 48 ідентичностей.

 

«Експертиза триває. Вона також підтвердила, що книги дуже подібні, тому виграти суд цілком реально. Чекаю на офіційний документ. І, швидше за все, це буде не єдина експертиза, що ок», — додала Ярмоленко.

 

За її словами, коли почалася публічна дискусія щодо крадіжки, видавництво Crystal Book надіслало, скільки грошей вони перерахували на ЗСУ, а згодом запропонували договір: надруковану книжку-плагіат продають, а гроші — на ЗСУ.

 

 

У коментарі Читомо у видавництві Crystal Book повідомили, що добровільно, ще до рішення суду, зняли тираж  «Про інтимне просто малюкам і дорослим» із продажу та вже 2 тижні відкликають тираж у гуртових покупців.

 

«Ті, хто отримав примірники від нас, повертають видання нам на склад. Також, робимо все можливе, щоб зібрати книжку й по Україні. “Про інтимне просто …” знята з реалізації й ніколи більше не надійде в продаж», — додали у видавництві.

 

Щодо звинувачень у співпраці з ілюстраторкою Дариною Лисаковою, котра підтримує окупацію росією Донецької та Луганської областей, а також терористичні угруповування «днр» і «лнр», то у Crystal Book зазначили: «Працювали з нею через третю організацію, яка надавала послуги ілюстраторів. Вже кілька років з нею не працюємо. У штаті нашого видавництва вона ніколи не була. І, ми як підприємство з чіткою проукраїнською позицією, категорично не приймаємо та засуджуємо дії Лисакової».

 

Нагадаємо, раніше видавництво «Темпора» звинуватило у крадіжці обкладинки видавництво «Фоліо».

 

 

Чільне фото: yappibook.com.ua

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво Crystal Book звинувачують у плагіаті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"