Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» збирає мільйон гривень на потреби Збройних сил

Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» збирає мільйон гривень на потреби Збройних сил

Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» (ТПГ) розігрує пожиттєву підписку на книжки видавництва за донат у фонд «Повернись живим». Про це на своїй сторінці у соцмережі X повідомив співзасновник ТПГ, волонтер, письменник Євген Лір.

«Уперше в новітній історії української видавничої справи ви можете стати власником усіх книжок, що будь-коли вийдуть у видавництві. Наша мета — мільйон гривень на “Повернись живим”. Як це працюватиме? 5 листопада ми оберемо випадкового переможця і ця людина отримуватиме поштою кожну книжку, яку випускатиме ТПГ. А плани в нас ого-го!» — написав Євген Лір.

 

Щоб взяти участь у зборі, потрібно задонати від 500 гривень. Кількість донатів необмежена.

 

 

Збір триватиме до 5 листопада. Потім ТПГ перерахує усі зібрані кошти до фонду «Повернись живим» і обере випадкового переможця, який отримуватиме поштою кожну книжку, яку випускатиме видавництво.

 

Долучитися до збору можна за посиланням.

 

Остап Українець, Катерина Дудка та Євген Лір є також співтворцями освітнього Youtube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка», на якому виходять лекції, інтерв’ю та онлайн-дискусії, що в той чи інший спосіб стосуються гуманітарних наук.

 

Як повідомлялося, видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» заснували 2021 року.

 

Раніше кошти на потреби 80-ї ОДШБ та 215-го батальйону 125 ОБр ТрО збирав Любко Дереш.

 

Чільне зображення: сторінка Євгена Ліра у соцмережі X (Twitter)

 

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» збирає мільйон гривень на потреби Збройних сил

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"