Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» збирає мільйон гривень на потреби Збройних сил

Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» збирає мільйон гривень на потреби Збройних сил

Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» (ТПГ) розігрує пожиттєву підписку на книжки видавництва за донат у фонд «Повернись живим». Про це на своїй сторінці у соцмережі X повідомив співзасновник ТПГ, волонтер, письменник Євген Лір.

«Уперше в новітній історії української видавничої справи ви можете стати власником усіх книжок, що будь-коли вийдуть у видавництві. Наша мета — мільйон гривень на “Повернись живим”. Як це працюватиме? 5 листопада ми оберемо випадкового переможця і ця людина отримуватиме поштою кожну книжку, яку випускатиме ТПГ. А плани в нас ого-го!» — написав Євген Лір.

 

Щоб взяти участь у зборі, потрібно задонати від 500 гривень. Кількість донатів необмежена.

 

 

Збір триватиме до 5 листопада. Потім ТПГ перерахує усі зібрані кошти до фонду «Повернись живим» і обере випадкового переможця, який отримуватиме поштою кожну книжку, яку випускатиме видавництво.

 

Долучитися до збору можна за посиланням.

 

Остап Українець, Катерина Дудка та Євген Лір є також співтворцями освітнього Youtube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка», на якому виходять лекції, інтерв’ю та онлайн-дискусії, що в той чи інший спосіб стосуються гуманітарних наук.

 

Як повідомлялося, видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» заснували 2021 року.

 

Раніше кошти на потреби 80-ї ОДШБ та 215-го батальйону 125 ОБр ТрО збирав Любко Дереш.

 

Чільне зображення: сторінка Євгена Ліра у соцмережі X (Twitter)

 

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво «Твоя підпільна гуманітарка» збирає мільйон гривень на потреби Збройних сил

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"