Видавництво оголосило про новий наклад збірки загиблого поета Максима Кривцова

Видавництво оголосило про новий наклад збірки загиблого поета Максима Кривцова

Видавництво «Наш Формат» оголосило про новий наклад збірки «Вірші з бійниці» загиблого напередодні військового і поета Максима Кривцова та повідомило, що кошти передаватиме родині полеглого поета й на книжкові проєкти для військових. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва.

У видавництві розповіли, що всі кошти від продажу теперішнього та майбутніх накладів збірки порівну перераховуватимуть родині Максима Кривцова та громадській організації «Реформація» на просвітницькі книжкові проєкти для військових.

 

Окрім того, у видавництві зазначили, що всі витрати, пов’язані з друком і розповсюдженням видання, «Наш Формат» оплачуватиме власним коштом.

 

 «Ми дуже хотіли, щоб читач побачив не тільки військового поета, а й митця з тонкою душевною конструкцією і поглядом художника. Тому разом обрали для книжки плівкові фото, які Макс робив протягом останніх років. Він хотів відкритися читачеві і взаємодіяти з ним, тож написав про себе так, ніби це анкета в тіндері. А ще придумав додати в книжці сторінки, де читач намалює його вірша чи напише свого. Він дуже хотів видати збірку і боявся, що може не встигнути зробити це за життя. А коли книжка вже була в друкарні, ділився з редакцією ідеями наступних збірок», — розповіли у видавництві.

 

За словами виконавчої директорки «Нашого Формату» Анастасії Нікітіни, наклад книжки становив 1500 примірників, її отримали з друку 22 грудня. Близько 400 примірників видавництво відправило передзамовникам, а решту накладу придбали після новини про загибель Максима Кривцова. Вона повідомила, що другий наклад збірки очікують у середині лютого.

 

 

Анастасія Нікітіна зазначила, що кошти від продажу збірки спрямують родині та на книжкові ініціативи для військови на знак вдячності, пам’яті та шани до Максима Кривцова і справ його життя.

 

Передзамовити книжку можна за посиланням.

 

Як повідомлялося, Максим «Далі» Кривцов загинув 7 січня.

 

 

Чільне фото: Наш Формат/фейсбук Максима Кривцова

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво оголосило про новий наклад збірки загиблого поета Максима Кривцова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"