Видавництво з Венесуели отримало премію за захист свободи слова

Видавництво з Венесуели отримало премію за захист свободи слова

Міжнародна премія за свободу публікацій (International Freedom to Publish Award) оголосила лауреата 2022 року, яким стало видавництво Editorial Dahbar з Венесуели. Про це повідомляється на сайті Асоціації американських книговидавців.

 

«Редакція Dahbar виявила надзвичайну сміливість і відданість, продовжуючи свою роботу, попри те, що соціальні та політичні умови у Венесуелі погіршилися, через що чимало людей залишили країну. – прокоментував Террі Адамс, голова Комітету зі свободи публікацій Американської асоціації книговидавців. – Сьогодні ми аплодуємо Серхіо Дахбару та його колегам за їхню хоробрість, водночас відзначаючи нашу спільну віру в те, що поширення ідей та інформації через книги має важливе значення для відновлення та підтримки демократичного суспільства».

 

International Freedom to Publish Award заснована Асоціацією американських книговидавців у 2002 році. Присуджується видавцю за межами США, який виявив мужність та стійкість у захисті свободи слова.

 

Editorial Dahbar розпочало свою діяльність 2011 року. Засновник видавництва, Серхіо Дахбар, мав досвід роботи у філіалі Random House в Латинській Америці. Editorial Dahbar спеціалізується на виданні есеїв, репортажистики, художньої літератури, мемуарів тощо.

 

«Наша мета – стати еталоном на іспаномовному видавничому ринку й підтримувати важку битву за свободу слова та критичне мислення», – йдеться на сайті видавництва.

 

Нагадаємо, цьогоріч до фіналу премії за свободу слова Prix Voltaire потрапила Українська асоціація видавців

 

 

Чільне фото: Freepik

Оригінал статті на Suspilne: Видавництво з Венесуели отримало премію за захист свободи слова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"