Вже 17.09 співавторська новинка на день народження

Вже 17.09 співавторська новинка на день народження

Вже 17.09 співавторська новинка на день народження

Обкладинка з дуже гарячим персонажем! Шматок назви! Вгадайте співавтора і продовжіть назву! А ще тут буде уривок! Читайте далі!

Так написані всі мої останні книги, включно з нашим з Марʼяною бестселером “Він тебе програв. Ти тепер моя” і нашою ж гарячою новинкою “Троє в будинку, не рахуючи дитини”(тут взагалі три головних героя, два хлопця і дівчинка). 

І от новинка також пишеться саме рольовим письмом =))

Я вже давала вам один уривок, сьогодні дам інший, який трохи привідкриє завісу незвичної професії мого персонажа =))  

 

— Смачного, — бажає він і йде геть. Теж знає мене, бо ж я «постійний клієнт», який приходить з різними дівчатами мало не через день. 

Але він, як і я, профі, і ніколи не дивиться косо, чи щось подібне. Тому ще більше люблю це місце. 

— І тобі, — вона все ще не дивиться на мене.

Деякий час ми їмо мовчки. Вона все пробує на смак, на обличчі буквально написана кожна емоція. Видно, що їй тут подобається. Ну такі от дівчата швидко тануть. 

Але ілюзія скоро розвіється, залишається буквально пару годин. Сподіваюсь, вона не стане однією з тих, хто витрачає на мене свої останні гроші. Я взагалі не надто люблю регулярні зустрічі з одними й тими ж клієнтками. 

— Давай випʼємо, — привертаю її увагу, беручи до рук келих з водою, о так, цей офіціант знає свою справу і тому налив мені воду в келих для того, щоб залишалась певна ілюзія, ніби я пʼю разом з клієнткою.

Мій погляд знов ковзнув по Каті, яка також підняла келих. Дивилась уважно, зараз навіть погляд не відводила. Що ж, непогано тримаєшся. 

— За тебе, — знов зазираю в очі. — І за те, щоб ти обовʼязково злітала до Франції. Мрії мають здійснюватись. 

— Так, мрії мають здійснюватись, — вона киває і в цю мить я легенько бʼю своїм келихом по її. 

І ми пʼємо. Я не відводжу погляду від її очей. Знаю, їм таке подобається. Вона теж дивиться на мене і пʼє. 

Погляд мій знов плавно спускається нижче. Спочатку на шию. Ковтає вона доволі спокусливо, тут нічого не скажеш, але такими темпами… 

Як тільки погляд тоне в декольте, змушую себе подивитись їй в очі. І розумію, що келих порожній. Вона, на диво, випила вино буквально залпом. На алкоголічку ніби не тягне, надто невинна, хоч і не малолітка. Хоча, знову ж таки, в тихому омуті… Та й в замовленні про це попереджали. 

— Дивлюсь, ти вже наїлась? — Усміхаюсь.

— Так, — киває і дивиться на мене злегка затуманеним поглядом. 

— Тоді я кличу офіціанта і їдемо далі, — підіймаю руку в спеціальному жесті. 

Офіціант профі, тож одразу помічає мене. Приходить буквально за десять секунд. Ми перекидуємось парою стандартних фраз, де він запитує, чи ми не хочемо ще щось, а також цікавиться, чи сподобалась нам їжа, а потім я прошу нас розрахувати. Він киває і йде.

— А ти часто тут буваєш?… — Ніби й запитує, але звучить майже як ствердження. 

В цьому різниця між новенькими та постійними клієнтками. Новенькі часто бачать в цьому щось типу звичайного побачення й інколи навіть починають ревнувати мене до інших клієнток мало не з першої зустрічі. 

— Періодично, — знизую плечима.

Офіціант саме приносить решту, але я не беру, бо поклав грошей майже під розрахунок. 

— Ну що ж, ходімо, — я встаю зі стільця і простягаю їй руку. — Наш вечір тільки починається…

 

 

А тепер покажу вам нашу обкладинку)) Над нею чаклувала Астерія))) А мені довелось закрити мою співавторку а також частину назви)) І пропоную вам пограти і спробувати вгадати частину назви, яку я замазала)))
Отже, обкладинка(якість знижена, ну бо я стерла половину тексту а в тому редакторі тільки так можна потім скачати ахахх)) :

ОБКЛАДИНКА(ЯКЩО НЕ БАЧИТЕ, ПОНОВІТЬ СТОРІНКУ)

Отже, спробуйте здогадатись, що ж там після “Я тобі не…” =)) І хто мій співавтор)) Ну і можете погадати над професією ахаха)) 

По назві дам одну підказку, там внизу два слова)) 

Якщо хтось відгадає – дам подарунок) 

А поки чекаєте на новинку( і якщо вже написали в блозі свої варіанти назви)) запрошую вас до моєї книги в процесі “Троє в будинку, не рахуючи дитини”, а також до нещодавно завершеної історії “Він тебе програв. Ти тепер моя”, обидві з цих книг написані в співавторстві з Марʼяною Долею))  

 

Оригінал статті на Букнет: Вже 17.09 співавторська новинка на день народження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжок

З українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї

Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмарку

На запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу

За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитування

За кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2

Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитування

За кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2

На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування

77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"