Вечір за “Непристойною поведінкою”
![Вечір за “Непристойною поведінкою” Вечір за “Непристойною поведінкою”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632660830_708220.jpg)
Вечір за “Непристойною поведінкою”
Вітаю, мої любі Натхненники!!!
ЗАПРОШУЮ ДО ДАХОЗНОСНОЇ ІСТОРІЇ, ЯКА ЗМУСИТЬ ВАШЕ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ, червоніти, бажати та поринати у фантазії.
Уривок:
«— Ти все-таки бовдур.
— А ти зануда та «черниця».
Я встала, голова запаморочилась знову, але я встояла, відсмикнувшись від його руки, яка намагалась мене втримати.
— Не торкайся мене. Наша попередня домовленість – вже не дійсна. Я поїду на таксі.
— Зуськи. Не хочу, щоб ти собі ноги поламала доки дійдеш на своїх шпильках до дверей.
— Не хвилюйся за це. — Я нахилилась. Дарма. Проте, зосередившись і знайшовши фокус – взуття, я зняла їх і стала на голову нижче ніж була. — Все. Тепер можеш не хвилюватись.
Його погляд говорив про те, що він захоплений та водночас шокований.
— Мел…
Брайан видихнув, пройшовся долонею по волоссю, і нахабно посміхнувшись, перекинув мене через плече. Висячи вниз головою, я скрикнула і вдарила його по п’ятій точці. Він – відпад!
— Постав мене негайно! Ти що здурів? Брайане! Відпусти! — Він присів і я гадала, що він поставить мене, але він просто нахилився забрати моє взуття. — Відпусти і я не буду кричати. — Попередила я.
— Не зарікайся, Крихітко. — Сміх Брайана торкнувся моїх вух і я зашипіла.
— Що про нас подумають? Відпусти, прошу.
— Чому тебе так хвилює думка інших?
— Тому, що я знаю, як важко… — Я зрозуміла, що мій язик занадто розв’язався. — Нічого забуть. Не твоє діло.
— Я тебе опущу.
— Алілуя!
— Але з однією умовою.
— Це не чесно.
— А хто сказав, що я чесно граю, Крихітко?!
— Ну, я слухаю.
— Я відвезу тебе додому. Ніяких таксі.
Заричавши, я буркнула.
— Добре. Але ми маємо попрощатись з Еш, Ітаном та зацьомати Еббі.
— А тебе?
— Що мене?
— Зацьомати?
— Зуськи.
Він засміявся. Знову. Цей чоловік мене бісить! Перебуваючи головою донизу, я відчула, як мене нудить. Хоч би ще більше не осоромитись. Нарешті Брайан мене поставив і дякую йому, спер об стіну.
— Ти як? — Мій вигляд бажав кращого, я це зрозуміла по його погляду, який видавав жалість. —Тебе нудить?
— Не кажи цього слова. — Скривилась я.
— Ух… — Брайан присів навпочіпки і промовив: — Давай ніжку, я одягну на тебе підбори.
— Що? — Я подивилась донизу і ми зустрілись поглядами.
— Ніжку.
Закусивши губу, я простягнула ніжку і його міцна рука торкнулась моєї ступні. О, як приємно. Я не втрималась і зітхнула. Соромно, як соромно. Він тепер гадає, що я від нього божеволію.
Брайан намагався приховати зухвалу посмішку, але кутики його губ його видавали. З наступною ніжкою було те ж саме. Знову зітхання. Сором і його неймовірна прихована посмішка».
ЗАПРОШУЮ ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА, ЩОБ НЕ ПРОГАВИТИ НОВИНКИ, ЗНИЖКИ ТА ОНОВЛЕННЯ.
СТЕЖИТИ ЗА СТОРІНКОЮ АВТОРА.
Моя сторінка в ІНСТАГРАМ
Моя група в ФЕЙСБУК
Моя сторінка ФЕЙСБУК
Оригінал статті на Букнет: Вечір за “Непристойною поведінкою”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.