Весела пригодницька історія тепер безплатна :)

Весела пригодницька історія тепер безплатна :)

Весела пригодницька історія тепер безплатна 🙂

 

Про неї пишуть: “Ромка, Ви так мене потішили тим своїм фірмовим іскрометним гумором)))) сміюся вголос на всю хату) домашні заздрісно ззираються))) Подобається, подобається і ще раз – подобається))) букнет і так питає в кінці кожного розділу – відповідаю)))) клас!!!

Скопіюю і сюди свій пост)) Ромочка, я залипла просто на Вашу книгу “Третім будеш?”))) Скільки емоцій всередині, що просто розпирає))) не мала часу писати відгуки, читала в будь- яку вільну хвильку – замануха нереальна))) Мене просто пре від того Вашого жаргону, коли героїня впадає в рефлексію і плутає, як заєць сліди, свої думки, постійно сумніваючись, заходячи з різних боків – нагадує Містера Фікса) це так няшно і смішно))) І купа отих конспіративних версій – вони ж всі Ваші, всі з Вашої голови)) люблю розумних!!! А ще оті словечка і фрази: ніт, ач, ви не подумайте і тд – ну дуже подобаються))))))”

Не буду спойлерити, переходьте за посиланням ТРЕТІМ БУДЕШ і пориньте в пригоди дівчини, якій загрожувала величезна небезпека, але вона з допомогою бійця невідомих, але дуже компетентних органів все подолала й знайшла своє щастя

Чому така назва? Тому що Макс був третім з тих, хто серйозно вплинув на її долю:

Від чоловіка, за якого змусили вийти – втекла, від коханого, що уклав парі на мене – втекла.
І від тебе, шахрай перекачаний, теж втечу, як той колобок. Або ні.

#невинна_героїня
#кохання_та_пристрасть
#протистояння_характерів
#владний_герой
#гумор_і_пригоди
#любов_і_доля
#хепіенд

 

І ще – регулярно виходить продовження ШОУ БЕЗ МЕЖ

Зараз як раз ми підходимо до всіх крапок над всіма Ї. Ви здивуєтесь. Навіть Дарина здивувалася.

Хто завгодно здивувався б.

Тарас не просто так не схотів слухати з першої спроби.

Але версії можемо викладати в коментарях.  
побачимось в наступному розділі, друзі.

Бажаю всім зберігати спокій, в перервах між  звичними справами читати  книги й по можливості комфортно відпочивати, навіть якщо місце відпочинку – метро або інше укриття.

Бувають погані часи, але у наших героїв все буде добре. І у нас з вами теж  🙂

Завтра останній день зими. І розділ з історією про те, як Тарас з’явився на світ,  вийде уже весною. За вікнами зараз не тільки лунають вибухи, але й квітнуть проліски.

Скоро настане тиша,  залишаться тільки проліски, а потім зацвіте все,що квітне весною.

І крізь наших ворогів проросте трава.

Оригінал статті на Букнет: Весела пригодницька історія тепер безплатна :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"