Великі і малі успіхи
![Великі і малі успіхи Великі і малі успіхи](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1620300874_750678.jpg)
Великі і малі успіхи
Усім привіт!
Найбільшим здобутком поки являється перемога у конкурсі від видавництва, яке й друкує “Викрадача мого повітря”. Зовсім скоро, з пилу й жару, книжечка прилетить з друкарні.
ПЕРЕДПРОДАЖ СТАРТУВАВ!!!
Оформити замовлення можна за посиланням: http://condor-books.com.ua/index.php?route=product/product&path=9&product_id=1571
Вся інформація щодо оформлення на сайті в описі до книги.
Щодо маленьких успіхів: то я нарешті спробувала себе в іншому жанрі. “Нитка долі” бере участь у конкурсі Потайсвіт, і я з нетерпінням чекаю результатів.
Зараз я працюю над фіналом “Здолай”.
Запрошую до прочитання творів та спілкування у коментарях під ними
З повагою, Ваша Хелен Соул!
Оригінал статті на Букнет: Великі і малі успіхи
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.