Вгадайте, яке питання мені задають найчастіше
![Вгадайте, яке питання мені задають найчастіше Вгадайте, яке питання мені задають найчастіше](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633542547_682371.jpg)
Вгадайте, яке питання мені задають найчастіше
Ті мої читачі, хто слідкує за мною не тільки на Букнеті, але й у соцмережах, часто запитують, як мені вдається все встигати. Насправді все досить просто, коли є чітко сформований алгоритм робочого дня та все, що маю зробити, записується до спеціального плану. Перечитала і зрозуміла, що це скоріше можна віднести до бізнесу чи якихось виробничих питань, аніж до творчості.
На жаль, протягом останнього тижня я робила мало оновлень, на це була вагома причина – хворів мій син, тож творчість тимчасово відійшла на другий план. Але хочу запевнити своїх читачів, що викладення книг у процесі буде продовжуватися, і всі вони обов’язково будуть завершені.
А щоб якось вас розважити в очікуванні нових розділів, вже з суботи анонсую новинку – мою першу книгу, написану у співавторстві. Це така собі авантюра, про яку я давно мріяла, і от вирішила втілити її в життя, щоб трохи розворушити своє натхнення. Адже коли пишеш книгу сама – то можеш прокрастинувати, відкласти написання нового розділу. А книга у співавторстві мотивує до більш суворої дисципліни, адже ти відчуваєш свою відповідальність перед колегою, з якою працюєш, не хочеш її підводити.
Мені дуже пощастило з співавторкою, ми з нею “співпали” і за стилем письма, і за баченням характерів персонажів, більше того, трохи попрацювавши разом, навчилися, здається, навіть читати думки один одної)) Наразі більша частина нашого спільного роману вже написана, і ми вирішили розпочати його публікацію.
Ця хвилююча подія відбудеться вже цієї суботи. Сьогодні перечитувала початок книги і збагнула, що в нас навіть імена героїв вийшли символічні ( хоч ми про це спеціально не домовлялися). Ім’я героїні вийде, якщо змінити одну літеру у імені мого псевдоніма. А ім’я героя – якщо відняти одну літеру від імені псевдоніма моєї співавторки. Ось така загадка від мене))
А книга буде “з подвійним дном”. На вигляд – це проста історія, може, навіть комусь вона здасться банальною. Але насправді все буде значно складніше. Бо й герої в нас геть непрості)) Дуже хочеться сподіватися, що вони сподобаються читачам, а наша історія матиме успіх.
Відразу запевняю, що інші мої твори ( вірніше частота їх оновлень) через новинку не постраждають, тому що більша частина нової книги вже написана. До кінця грудня я завершу “Невтолиму пристрасть” і “Музу”. Графік на ці книги поки що не складаю, бо у мене річний звіт на роботі)) Але вони точно викладатимуться частіше.
А новинка, яку ви побачите на моїй сторінці уже післязавтра, буде виходити регулярно чотири рази на тиждень – у вівторок, четвер, суботу та неділю.
Трохи хвилююся, але сподіваюсь, все буде саме так, як ми задумали. І святий Миколай принесе нам зі співавторкою під подушку багато нових цікавих ідей. Чого бажаю і всім вам))
До нових зустрічей!
Оригінал статті на Букнет: Вгадайте, яке питання мені задають найчастіше
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.