Василь Клічак: «То плаче небо. Плаче Україна…»
![Василь Клічак: «То плаче небо. Плаче Україна…» Василь Клічак: «То плаче небо. Плаче Україна…»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/klichak.jpg)
* * *
Чи зможеш заховатись від війни,
заходячи у трави й бур’яни,
а надовкола неймовірна тиша?
Шовковиця росте собі сама.
Зриваєш ягоди руками обома,
і кожна у долонях ніби дише.
А в іншому селі неподалік
востаннє проїжджає чоловік,
і люди зустрічають на колінах.
Такий ще молодий. Його везуть.
І перед ним дощем омита путь.
То плаче небо. Плаче Україна.
Тож зовсім не сховатись від війни.
Вона з клеймом проклятої вини,
яка у тім лише, що ми вкраїнці.
І знищується знов за плоттю плоть.
Чи відає, чи бачить це Господь?
А особливо тих, хто на колінцях…
13 липня 2022
Оригінал статті на НСПУ: Василь Клічак: «То плаче небо. Плаче Україна…»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.