Варто зайти)
![Варто зайти) Варто зайти)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1648846012_3616021.jpg)
Варто зайти)
Друзі, сьогодні діє знижка 30% на мою гарячу, чуттєву та емоційну історію!
Спробуй мене
– Вирішила показати свої зубки, солоденька? – Чоловічий голос змушує мене застигнути на місці всім тілом.
– А що, не звик отримувати відмови? Чекаєш тільки коли дівчина буде догоджати тобі?
– І ти не відмовишся, повір мені. – Самовпевнено лунає від цього індика.
– Ну то спробуй зламати мене. – З викликом кидаю йому ці слова та не відводжу погляду від його холодних очей, які не обіцяють нічого хорошого.
– Ні, маленька, – хижий вищир з’являється на його пельці, – я просто спробую тебе… А далі ти сама будеш благати мене про продовження…
Оригінал статті на Букнет: Варто зайти)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.