«вартові Міста Каштанів» – Аврора Лимонова

«вартові Міста Каштанів» –  Аврора Лимонова

«вартові Міста Каштанів» – Аврора Лимонова

Шановні читачі, пропоную вашій увазі історію, наповнену пригодами і магією:

Аврора Лимонова

Анотація:

Коли тобі вісімнадцять і ти горда та незалежна, знайти розуміння у тих, хто поруч, буває дуже важко. А якщо після удару блискавки у тебе пробудився особливий магічний дар, то тебе і зовсім вважають, м’яко кажучи, фантазеркою. Але і це поки не найстрашніше.

Випадкова зустріч на вулиці з хвостатим незнайомцем відкриває перед Яриною зворотній бік столиці і втягує до павутини інтриг його мешканців…

В історії є:

# Магічні здібності

# Романтика та пригоди

# Міфологія

***

Уривок:

«– Невже ці розфарбовані люди – не люди?

– Необов’язково, але можливо, – відізвався Дар. – Вся іронія в тому, що зі всіма цими благами цивілізації смертні більше знають, але менше вірять, – він поглянув на Яру, і вона побачила, як світло ліхтаря відбилося в його очах, наче у звіра. – Та невіра не робить нас менш реальними. А от ви стали уразливими. Як ягнята, які ніколи не бачили вовка, і тому не бояться тіней у лісі.

Ярина мимоволі глитнула. Відчувши її напругу, Дар посміхнувся краєчком губ – ну точно задоволений, що змусив її нервувати.

Відьмак підійшов до сходів, над якими нависали густі крони.

– Ми піднімемося на Замкову гору? – здогадалася Яра. Вона встигла дізнатися, що це одна із Лисих гір Києва.

– Тримайся поруч і слухайся мене, якщо хочеш повернутися додому.

Ярина напружено подивилася на хлопця.

– Ми йдемо на шабаш?

– Гірше – у відьомську академію».

 

Зараз є можливість придбати книгу за найменшою можливою ціною. В історії буде багато магії і чарівних істот, яким довелося адаптуватися в нашому сучасному світі. А героїв чекають випробування на сміливість, дружбу і кохання.

Приємного читання! 🙂

Оригінал статті на Букнет: «вартові Міста Каштанів» – Аврора Лимонова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"