«вартові Міста Каштанів» – Аврора Лимонова

«вартові Міста Каштанів» –  Аврора Лимонова

«вартові Міста Каштанів» – Аврора Лимонова

Шановні читачі, пропоную вашій увазі історію, наповнену пригодами і магією:

Аврора Лимонова

Анотація:

Коли тобі вісімнадцять і ти горда та незалежна, знайти розуміння у тих, хто поруч, буває дуже важко. А якщо після удару блискавки у тебе пробудився особливий магічний дар, то тебе і зовсім вважають, м’яко кажучи, фантазеркою. Але і це поки не найстрашніше.

Випадкова зустріч на вулиці з хвостатим незнайомцем відкриває перед Яриною зворотній бік столиці і втягує до павутини інтриг його мешканців…

В історії є:

# Магічні здібності

# Романтика та пригоди

# Міфологія

***

Уривок:

«– Невже ці розфарбовані люди – не люди?

– Необов’язково, але можливо, – відізвався Дар. – Вся іронія в тому, що зі всіма цими благами цивілізації смертні більше знають, але менше вірять, – він поглянув на Яру, і вона побачила, як світло ліхтаря відбилося в його очах, наче у звіра. – Та невіра не робить нас менш реальними. А от ви стали уразливими. Як ягнята, які ніколи не бачили вовка, і тому не бояться тіней у лісі.

Ярина мимоволі глитнула. Відчувши її напругу, Дар посміхнувся краєчком губ – ну точно задоволений, що змусив її нервувати.

Відьмак підійшов до сходів, над якими нависали густі крони.

– Ми піднімемося на Замкову гору? – здогадалася Яра. Вона встигла дізнатися, що це одна із Лисих гір Києва.

– Тримайся поруч і слухайся мене, якщо хочеш повернутися додому.

Ярина напружено подивилася на хлопця.

– Ми йдемо на шабаш?

– Гірше – у відьомську академію».

 

Зараз є можливість придбати книгу за найменшою можливою ціною. В історії буде багато магії і чарівних істот, яким довелося адаптуватися в нашому сучасному світі. А героїв чекають випробування на сміливість, дружбу і кохання.

Приємного читання! 🙂

Оригінал статті на Букнет: «вартові Міста Каштанів» – Аврора Лимонова

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"