Вам подобаються подарунки?

Вам подобаються подарунки?

Вам подобаються подарунки?

Вам подобаються подарунки? Неочікувані! Зроблені прямісінько на Новорічні свята! Гадаю що так. Тим паче, що в Новорічні свята навіть дорослі та досить серйозні люди, які в житті поводять себе розважливо… зненацька починають вірити в дива і немов маленькі хлопчики та дівчатка, потайки від усіх загадують бажання під бій годинника…

У цю казково-новорічну мить, накануні Різдва, тобто 24 грудня, я вирішила зробити для вас, шановні читачи, подарунок — знижку на передплату моєї улюбленої книжки “Почати життя з нової сторінки”.

 

І якщо ви досі не придбали цей роман, то саме час зробити це. А потім разом із Лізою шукати відповіді на болючі питання та відкривати для себе навколишній світ, витягати подругу із різних пригод, кохати та ревнувати, вчитися цінити та насолоджуватися життям, мріяти та здійснювати бажання… Тобто, жити… 

І декілька уривків з роману:

***

Несподівано задзвонив телефон і Ліза, як їй не хотілося продовжити розмову, зняла слухавку.

— Здрастуйте, Лізо, — пролунав у трубці незнайомий чоловічий голос. — А скажіть мені, ви знаєте, де знаходиться зараз ваша подруга Юлія?

— Юлія? — Перепитала Ліза, кидаючи на подругу запитальний погляд.

Ще ніколи в житті вона не спостерігала такої миттєвої метаморфози. Безпечна і весела Юля відразу зблідла і, склавши молитовно руки, прошепотіла одними губами: «Не здавай мене». Ліза з подивом вдивлялася в перелякані очі подруги та майже фізично відчувала її страх.

— Чого застигла? — почулося у слухавці. — Глуха, чи що? Говори, знаєш, де ця погань?

***

— Пригощайся печивом, — запропонувала бабуся і додала. — Ліза пекла.

Єгор глянув на дівчину. Його губи ліниво розтяглися в посмішці, а в примружених очах заблищали вогники. Цей погляд дражнив Лізу і водночас питав: «Ну? На що ти здатна?» Піднявши підборіддя, Ліза перевела погляд на квіти в горщиках. «Нехай цей нестерпний тип зрозуміє, що він взагалі мене не цікавить», — промайнуло у неї.

— Із задоволенням, — відповів Єгор і потягнувся за печивом.

Краєм ока дівчина бачила, як від цього простого руху напружились його біцепси. Зображення з реклами «Бонжур» із напівоголеним чоловіком знову промайнуло в Лізиній голові. Молячи бога, щоб її щоки зрадницьки не почервоніли, дівчина тут же змусила себе думати про квіти.

***

— Ти гадаєш, — невпевнено почала Ліза. — Мені не варто повертатися… до свого хлопця?

Вона була впевнена, що стара промовить: «Звичайно, не варто!» і ретельно доведе свою відповідь. Але бабуся, повернувшись до онучки, раптом відповіла:

— Все залежить від тебе. Якщо твою історію дописано, то повертатися до неї не варто. А якщо ти поставила в ній три крапки, то завжди є можливість продовжити історію з абзацу.

 

Оригінал статті на Букнет: Вам подобаються подарунки?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"