Важливі Новини!!!

Важливі Новини!!!

Важливі Новини!!!

Мої вітання, любі підписники)) Сподіваюся, що ви з величезним розумінням поставитеся до новин, які будуть у цьому блозі.

Ключове слово “начебто”. 

Так, історія цікава, так, сюжет розвивався, є цікаві персонажі, так, у мене є ідеї, як писати далі, є готові ситуації… 

АЛЕ!!! 

За рік я кардинально змінила свої погляди на життя та на, здавалося б, доволі логічні і правильні ситуації в книгах. Та мої нові погляди зробили свою справу, саме тому я й видаляю цю історію. Таке враження, що, пишучи “Забути неможливо”, я тепер брешу собі і я не знаю як переробити книгу так, щоб все збігалося з моїми поглядами. Не можу я писати далі. Занадто складно стало писати саме “Забути неможливо”, через що процес займав дуже довгий час. Раніше я намагалася не звертати на це уваги, і тільки тепер я усвідомила, що не все тут через лінь.

Щиро прошу пробачення в тих, кому історія сподобалася і ви чекали продовження, але я не можу більше писати. Видаляти отак одразу і без пояснень я не збиралася, саме тому і написала цей блог. Тому ви ще можете зберегти собі назви пісень, які я рекомендувала (і досі рекомендую) після деяких розділів, а саме після 3, 4, 14.1, 14.2, 17, 18, 19. Блог буде на сайті ще завтра, а післязавтра я видалю книгу і, можливо, частину блогів, пов’язаних з нею.

Ну а зараз беру собі відпустку. Вже брала, потім поверталася на букнет, але якось не надто добре я відпочила і на сьогоднішній день я реально втомлена і виснажена книгами. Тому не знаю, чи найближчим часом буду щось писати, адже вільного часу катастрофічно мало та й мозок потребує відпустки.

Сподіваюся, що дуже скоро я зможу писати далі, адже у мене є достатньо ідей щодо книг. Але мені потрібен час, щоб все продумати до деталей і як слід обдумати все та ще й написати. 

Дякую, хто був зі мною цей рік. І дякую моїм читачам за приємні слова та позитивні відгуки і за гарний настрій.

До нових зустрічей))

Оригінал статті на Букнет: Важливі Новини!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"