Важливість другорядних героїв
![Важливість другорядних героїв Важливість другорядних героїв](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1616431041_7921318.jpg)
Важливість другорядних героїв
Хочу поділитися думками відносно того, як створюються герої книг. Ні, не головні герої, тут все ясно – ми уявляємо собі ось такого персонажа, ще одного, теж головного, ну може ще парочку, але всі вони головні. А як бути з другорядними героями? Адже вони теж є. У багатьох книгах я помічав, що другорядним героям не приділяють уваги, і вони стають якимись знеособленими, безликими. Ну щось таке, ні риба, на м’ясо.
Тому вважаю, що другорядні персонажі, якщо вони з’являються протягом всього сюжету, нехай і на задньому плані, теж мають право на власні характерні риси. Це лише додасть колориту книзі, зробить її більш живою та цікавою.
А яка ваша думка, чи прописуєте ви другорядних героїв?
Оригінал статті на Букнет: Важливість другорядних героїв
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.