Важливий день на букнет!
![Важливий день на букнет! Важливий день на букнет!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1647129917_6891854.jpg)
Важливий день на букнет!
Ви вірите у те, що сталось? Тому що я й досі сиджу шалено рада з легкою невірою у серці.
Сьогодні відкрила свою першу передплату на книгу “Стриптизерша для ректора” і досі оговтатись не можу.
Не думала я, що це буде так хвилююче та радісно водночас!
Але тепер я знаю, що зробила великий крок назустріч письменництву.
І хоч я й трохи засмучуюсь числу бібліотек, яких було ще двадцять хвилин тому 487, але ціну поставила мінімальну – 30 грн, (після закінчення підніму).
А ще дуже радію числу відстежувачів, котрі з кожним днем поповнюють лави моїх читачів.
Дуже вдячна авторам за підтримку, читачам за чудові відгуки та поради, а команді букнет за терпіння та настанови!
Всіх люблю та цілую!
Ваша Бетсі Прусс
Оригінал статті на Букнет: Важливий день на букнет!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.