Важлива новина!!!

Важлива новина!!!

Важлива новина!!!

Ой, навіть і не знаю з чого почати)))
Напевно, почну з головного – сьогодні на сайті з’явився останній розділ “Перевиховання мамусиного синочка”. Ось вам невеличкий шматочок, який сподіваюся, вас потішить)))

– А тепер подумай, чи стала б я робити щось подібне, якби дійсно вважала тебе мамусиним синочком?

– Ти про поцілунок або про дивовижні перегони? – хрипко засміявся.

– Вибирай сам – відповідь буде тією ж самою, – вона дивилася йому прямо в очі, то ж в тому, що говорить правду, сумнівів не залишалося. Потім вона продовжила: – Макс, ти маєш право злитися на мене. Я була набитою дурепою, але, повір – сказала все це зі злості, коли ти відшив мене вперше. Це було до того, як я дізналася тебе справжнього. Якби хтось запитав мене, який ти, то тепер ніколи б навіть жартома не сказала нічого подібного. Тому що знаю, що це не так. Як і ти тепер знаєш, що я не та безмозка дурепа, якою ти мене вважав раніше. Це було наше враження один від одного, яке виявилося помилковим. Але ким ми будемо, якщо ці помилки перекреслять все те, що може бути між нами? Не знаю, як ти, а я не хочу цього.

Мовчання затягувалося, і Макс буквально фізично відчував, як з кожною секундою пружина всередині Ві все більше стискається – занадто багато чого залежало від його відповіді. А що він міг сказати? Був згоден з кожним її словом – за власною образою і злістю навіть і не згадав, що спершу думав анітрохи не краще про Ві. Тільки різниця в тому, що вона про все забула, переступивши через таку дрібницю. Тому що знала, що не така, а він? Він ніби кожен раз боровся сам з собою, гризучи себе сумнівами, чи не переходить він грань звичайної синівської любові, погоджуючись на все і йдучи на поводу у бажань матері. Навіщо йому це?

Дідько! Та, хіба Ві однією своєю появою не довела, що він не такий? Він впустив її у своє життя, знаючи, що це не сподобається Жанні Олексіївні! Відшив Машу, яку мати вважала найкращою партією! Йшов наперекір бажанням матері й чинив так, як вважає за потрібне! І все це – він сам! Всі ці вчинки робив він, і вибір теж робив він! Дівчина ж стала його вірним супутником у всьому, підтримувала в будь-яких, навіть найдурніших бажаннях і допомагала зрозуміти, чого хоче він.

Виходить, весь цей час, він сам себе накручував? Боявся стати тим, ким не був ніколи?

– Ві, вибач мені, – від усвідомлення всього, стало соромно. Він притиснув її до себе і відчув, як дівчина обіймає його за шию. – Твоя правда, минуле, тим паче таке дурнувате, абсолютно не варто того, щоб через нього ризикувати всім. І я не хочу бути останнім йолопом, який зробить це. Я хочу дізнатися, що ж буде далі між нами, – він говорив це щиро, але потім, ніби показавшись собі самому дуже смішним, додав: – Та й не можна ризикувати життями інших – сумніваюся, що хтось ще витримає такий спосіб примирення.

Чи це все? 
Аж ніяк! Вже через кілька днів опублікую епілог – дайте лише зібратися з силами))) Після цього книгу буде завершено, а її вартість збільшиться, як це зазвичай і відбувається.

 

Ну й третє – це мій ювілейний, сотий блог))) Сподіваюся, я не дуже вам набридаю своєю писаниною)))

 

Оригінал статті на Букнет: Важлива новина!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"