Важлива новина!!!

Важлива новина!!!

Важлива новина!!!

Ой, навіть і не знаю з чого почати)))
Напевно, почну з головного – сьогодні на сайті з’явився останній розділ “Перевиховання мамусиного синочка”. Ось вам невеличкий шматочок, який сподіваюся, вас потішить)))

– А тепер подумай, чи стала б я робити щось подібне, якби дійсно вважала тебе мамусиним синочком?

– Ти про поцілунок або про дивовижні перегони? – хрипко засміявся.

– Вибирай сам – відповідь буде тією ж самою, – вона дивилася йому прямо в очі, то ж в тому, що говорить правду, сумнівів не залишалося. Потім вона продовжила: – Макс, ти маєш право злитися на мене. Я була набитою дурепою, але, повір – сказала все це зі злості, коли ти відшив мене вперше. Це було до того, як я дізналася тебе справжнього. Якби хтось запитав мене, який ти, то тепер ніколи б навіть жартома не сказала нічого подібного. Тому що знаю, що це не так. Як і ти тепер знаєш, що я не та безмозка дурепа, якою ти мене вважав раніше. Це було наше враження один від одного, яке виявилося помилковим. Але ким ми будемо, якщо ці помилки перекреслять все те, що може бути між нами? Не знаю, як ти, а я не хочу цього.

Мовчання затягувалося, і Макс буквально фізично відчував, як з кожною секундою пружина всередині Ві все більше стискається – занадто багато чого залежало від його відповіді. А що він міг сказати? Був згоден з кожним її словом – за власною образою і злістю навіть і не згадав, що спершу думав анітрохи не краще про Ві. Тільки різниця в тому, що вона про все забула, переступивши через таку дрібницю. Тому що знала, що не така, а він? Він ніби кожен раз боровся сам з собою, гризучи себе сумнівами, чи не переходить він грань звичайної синівської любові, погоджуючись на все і йдучи на поводу у бажань матері. Навіщо йому це?

Дідько! Та, хіба Ві однією своєю появою не довела, що він не такий? Він впустив її у своє життя, знаючи, що це не сподобається Жанні Олексіївні! Відшив Машу, яку мати вважала найкращою партією! Йшов наперекір бажанням матері й чинив так, як вважає за потрібне! І все це – він сам! Всі ці вчинки робив він, і вибір теж робив він! Дівчина ж стала його вірним супутником у всьому, підтримувала в будь-яких, навіть найдурніших бажаннях і допомагала зрозуміти, чого хоче він.

Виходить, весь цей час, він сам себе накручував? Боявся стати тим, ким не був ніколи?

– Ві, вибач мені, – від усвідомлення всього, стало соромно. Він притиснув її до себе і відчув, як дівчина обіймає його за шию. – Твоя правда, минуле, тим паче таке дурнувате, абсолютно не варто того, щоб через нього ризикувати всім. І я не хочу бути останнім йолопом, який зробить це. Я хочу дізнатися, що ж буде далі між нами, – він говорив це щиро, але потім, ніби показавшись собі самому дуже смішним, додав: – Та й не можна ризикувати життями інших – сумніваюся, що хтось ще витримає такий спосіб примирення.

Чи це все? 
Аж ніяк! Вже через кілька днів опублікую епілог – дайте лише зібратися з силами))) Після цього книгу буде завершено, а її вартість збільшиться, як це зазвичай і відбувається.

 

Ну й третє – це мій ювілейний, сотий блог))) Сподіваюся, я не дуже вам набридаю своєю писаниною)))

 

Оригінал статті на Букнет: Важлива новина!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"