Вагітні героїні

Вагітні героїні

Вагітні героїні

Слава Україні! Зараз на Букнеті можна знайти багато книг на теми вагітних жінок та діток. Думаю, жіноцтву завжди цікаві такі історії. Нещодавно з цікавості зазирнула в одну книгу, і не помітила, як прочитала всі написані авторами розділи. 

Уявіть собі, що молода жінка, мати-одиначка, заради того, щоб мати можливість купити собі з донькою власне житло, вирішила стати сурогатною матір’ю. Але в клініці репродуктивної медицини лаборантка щось наплутала, і в результаті ніхто не знає, котрий із двох клієнтів клініки  — батько майбутньої дитини. Щоб не ризикувати, тест на батьківство вирішили зробити аж після народження малюка. А до того Алісі доведеться знайти спільну мову з обома чоловіками, адже вони оселилися в одному будинку. І, природньо, що в її душі зародилося несміливе почуття… До Діми? Чи до Макса? А може, обидва їй однаково подобаються? 

Скажете, сюжет не дуже правдоподібний? Повірте, реальні життєві історії часом бувають більш неймовірними! У будь-якому випадку, мені сподобалося те, що в книзі харакиери героїв виписані дуже ретельно, віриться, що це дійсно живі люди, кожен з яких має свою таємницю, власні “скелети в шафі”, переживає, радіє і сумує, сподівається і сумнівається, кохає і ненавидить… 

Щоб не бути голослівною, пропоную вам прочитати уривок з цього роману: 

— Отакий сьогодні був день, — тихо закінчив розповідь я. 

Давно не робив цього. Напевно, хтось сказав би, що в мене поїхав дах, але мій психолог навпаки говорила, що такі речі допомагають. Саме за її порадою я і розказував все вголос в нашій спальні тоді, коли відчував себе погано. 

А сьогодні я знов відчув себе погано, нащо приховувати. З собою потрібно бути щирим.

Несподівано почув, що за дверима хтось ходить і аж стрепенувся. На мить забув, що тепер живу не один. 

Ці двоє дуже швидко знайшли спільну мову. Цікаво, якщо ця дитина виявиться Макса, він почне зустрічатись з Алісою? 

Схоже, я здався, ще навіть не знаючи, чия це дитина. Хоча, у Аліси вже є донька, і для неї це все просто заробіток. Не думаю, що їй потрібна ще одна дитина. Коли я дивився її профіль в соцмережах, то бачив її доньку. Її батько, схоже, з ними не жив. По-перше, там зовсім не було його фотографій, по-друге, Аліса була неодружена. Крім того, навіть якби він просто шифрувався, то навряд дозволив би коханій працювати сурогатною матірʼю. 

Та якщо Алісі та дитина не потрібна, то для мене вона може стати справжнім порятунком. 

Ця кімната діяла на мене дивним чином. Було боляче знаходитись тут, але одночасно з тим я відчував якесь полегшення, коли все розповідав. 

Можливо, через цю парочку мені доведеться знов до психолога йти…

Я усміхнувся. Ну а що, правда. Ці двоє точно можуть довести. 

Але надовго усмішки не вистачило. Все ж, ця кімната навіювала смуток. Колись тут, в цій кімнаті, я був щасливим, я жив, а не просто існував. І ось пройшов рік, а від мого життя не залишилось нічого.

Отож, запрошую всіх, хто полюбляє романтичні історії, де багато емоцій, трохи гумору та непростий вибір, прочитати роман Мар’яни Долі та Влади Холод “Троє в будинку, не рахуючи дитини”.

Впевнена, ця книга не залишить вас байдужими, так само, як і мене! 

І звісно не заходьте на свіженьку главу мого любовного фентезі “Норовлива наречена”, хоча, після її вчинку, дівчину сміливо можна називати наречена-втікачка.

Приємного читання!

 

Оригінал статті на Букнет: Вагітні героїні

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"