Білявка починає партію

Білявка починає партію

Білявка починає партію

ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО  – “Білявка починає партію” – новий розділ гарячої новинки, що вийде після 24:00.

Наталья РусановаВидалитиВидалити гілкуЗаборонити коментувати

21.04.2022, 14:54:49

Оце ГончаренкоЛ , він же Біг Бос ,своїми руками перетворив з офісу юридичних порад офіс красивих наречених і Лідія це вже зрозуміла. І що ж вона придумає,як буде відробляти? Цікаво і дуже.
Дякую!❤️

Юлія ЧупилоВидалитиВидалити гілкуЗаборонити коментувати

21.04.2022, 14:26:08

ох ти ж мій хороший, правильно, рий яму глибшу, глибшу… неочікувано і тут вилізло ‘какая разніца’… Читаю і в мене зараз така поблажлива усмішка… як жеж можна бути таким наївним… організував контору по відбору наречених….))) надіюсь Лідія його вилікує… але тут треба серйозніші засоби… сумніваюсь, що сіль впливає на розумову активність…. хоча.. залежить як її використовувати…. дякую, потішив… чекаю ритуалів… обіймаю, все буде Україна…:-***

Лідія добра дівчинка.   І готова обмежити помсту тільки смішним роликом про боса, який посипає сіллю офіс, повний пустих кабінетів і знудьгованих красунь. Але доля явно приготувала для неї щось більше, ніж ця невинна розвага.

Тому що Лео все одно все не подобається. Може Лідія нерозбірливо написала інструкцію?

Ну це як раз не проблема, зараз пояснить усно, що робити Босу, щоб стати посміховиськом всього інтернету.

І хто ж буде сміятися останнім?

Ми з вами, от хто

Обіймаю вас, мої найкращі у світі читачі. І бажаю нам всім якнайскоріше посміятися над ворогом, який хоче нас знищити, та нічого у нього не вийде

 

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Білявка починає партію

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"