Більша частина локальних медіа не мають фінансової стабільності — дослідження

Більша частина локальних медіа не мають фінансової стабільності — дослідження

Три четвертих редакцій локальних медіа потребують додаткового фінансування в умовах повномасштабної війни. Про це йдеться в дослідженні Львівського медіафоруму.

53 з 61 опитаних редакцій повідомили про потребу у забезпеченні їхньої фінансової стабільності.

 

75% редакцій вказують на гостру потребу додаткового фінансування. 25% зазначають, що наразі не мають нагальної потреби у фінансовій підтримці, оскільки їх підтримують засновники, донори чи меценати. 

 

 

За результатами дослідження:

 

  • 39 % опитаних редакцій озвучували бажану фінансову підтримку в діапазоні 30–60 тисяч гривень на місяць;
  • 32 % говорили про потребу фінансової підтримки 70–100 тисяч гривень на місяць;
  • 20 % озвучували суми від понад 100 до 200 тисяч гривень;
  • 21 % редакцій не звертались по грантову підтримку (як і до повномасштабного вторгнення), але  цікавляться нею.

 

Популярний і запит на технічну підтримку — вона потрібна 64% опитаних. Запити на посилення власної та командної безпеки висловили 43% опитаних редакцій. На повні комплекти амуніції (каски, бронежилети та аптечки), є запит у 8 редакцій.

 

 

26% опитаних редакцій вказали, що зіштовхувалися із безпосередньою фізичною загрозою життю та здоров’ю, 38 % — отримували погрози різного роду, 61% — зазнали кібератак.

 

Майже 80% редакцій частково або всією командою змінили місце перебування з регіонів, де тривали чи тривають активні бойові дії. 20% не змінили місця праці. 50% редакцій на другій лінії не переїжджали або тільки частина команди виїхала з регіону.

 

 

Серед інших країн, до яких виїжджали медійники, — Польща (5 згадок) та Німеччина (3 згадки). По одній редакції згадували про виїзд своїх співробітників до Молдови, Румунії, Угорщини, Франції, Швеції, Ізраїлю, Фінляндії.

 

Психологічної підтримки потребують 36% редакцій.

 

Менше третини редакцій вказали, що не мають потреби в додаткових працівниках, а 72% редакцій мають потребу у поповненні команд.

 

 

Координатор дослідження — Ігор Балинський, медіаексперт, співзасновник видавництва «Човен», координатор Центру комунікаційних досліджень і аналітики Networks, експерт проєктів ОБСЄ в Україні.

 

Керівниця дослідницької групи — Зоя Красовська, аналітикиня медіа, координаторка моніторингових проєктів Центру комунікаційних досліджень і аналітики Networks.

 

Нагадаємо, Національна спілка журналістів України започаткувала Фонд підтримки українських медіа.

Оригінал статті на Suspilne: Більша частина локальних медіа не мають фінансової стабільності — дослідження

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"