Білоруське видавництво «Янушкевіч» оголосило розпродаж, рахунки видавництва досі заблоковані

Білоруське видавництво «Янушкевіч» оголосило розпродаж, рахунки видавництва досі заблоковані

Відоме білоруське видавництво «Янушкевіч» оголосило про розпродаж, який триватиме до 14 травня. Рахунки видавництва досі заблоковані. Про це йдеться на сторінці видавництва у телеграмі.

 

Як зазначається, Мінська обласна експертна комісія досі не завершила експертизу роману білоруського письменника Альгерда Бахаревіча «Сабакі Еўропи». Тисяча примірників книжки, які прибули на адресу видавництва у квітні, затримали митники.

 

Видавництво розраховувало на продаж роману, але через відсутність такої можливості зазнає збитків і знаходиться під загрозою закриття. Крім того, рахунки видавництва залишаються заблокованими від січня – з моменту візиту співробітників Департаменту фінансових розслідувань.

 

«Ми просимо вашої підтримки і для цього оголошуємо тотальний розпродаж наших книжок у магазині www.januskevic.by», – йдеться на сторінці видавництва у телеграмі.

 

Найближчим часом «Янушкевіч» планує видати «Sarajevski Marlboro» Мілєнка Єрґовича (Хорватія) та  «Heute wär ich mir lieber nicht begegnet» нобелівської лавреатки Герти Мюллер. Також триває робота над перекладами нових книжок про Гаррі Поттера та «Зоряних щоденників» Станіслава Лема.

 

Зауважимо, роман Альгерда Бахаревіча «Сабакі Еўропи» вийшов наприкінці 2017 року у видавництві «Логвінов» і став найбільшою культурною подією країни. 2019 року роман, перекладений російською мовою, потрапив у шортлист російської літературної премії «Велика книга». 2020 року у Вільному театрі була поставлена ​​вистава за цією книжкою.

 

Автор підготував до друку у видавництві «Янушкевіч» нове видання роману. Друге видання надруковано в Литві.

 

Як повідомлялося, у Білорусі журналіста видання «Настоящее время» Романа Васюковича оштрафували через ввезену з України книжку «Білоруський Донбас», яку влада визнала «екстремістською».

 

Нагадаємо, білоруська письменниця, Нобелівська лавреатка Світлана Алексієвич працює над книжкою про масові протести проти Олександра Лукашенка, які розпочалися після останніх виборів у Білорусі.

Оригінал статті на Suspilne: Білоруське видавництво «Янушкевіч» оголосило розпродаж, рахунки видавництва досі заблоковані

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"