Білл Гейтс написав книжку про запобігання наступній пандемії

Білл Гейтс написав книжку про запобігання наступній пандемії

Відомий мільярдер і бізнесмен Білл Гейтс написав книжку, в якій розмірковує про те, що треба зробити, аби людство більш ніколи не зіткнулося з пандемією. Про це він повідомив у своєму блозі.

 

Книжка називається «Як запобігти новій пандемії», вона вийде 3 травня 2022 у видавництві Knopf та Penguin Random House.  

 

«Коли я бачив страждання, завдані Covid-19, читав про кількість тих, хто помер, просто чув про когось, хто втратив роботу, або змушений проїжджати повз зачинену школу і не мати можливості допомогти, я думав: “Ми не можемо допустити цього знову”», —  зазначив автор. 

 

За його словами, послідовність кроків, описаних у книжці, покликана не тільки зупинити майбутні пандемії, а й поступово покращити систему охорони здоров’я у всьому світі. До книжки також увійшли розмови із фахівцями в галузі охорони здоров’я, розповіді про ставлення до вакцин і до конспірологічних теорій, у центрі яких опинився Білл Гейтс. 

 

«Мета — жодної пандемії у майбутньому — амбітна, але прогрес, який ми зробили протягом останніх двох років, зокрема величезний стрибок у питанні вакцин і отримані знання про респіраторні хвороби, свідчать, що ми на шляху до успіху», — написав він. 

 

Білл Гейтс  — американський бізнесмен, інвестор, письменник, філантроп, засновник корпорації Майкрософт, співголова Фонду Білла і Мелінди Гейтсів. З 1987 року Гейтса включають у список найбагатших людей світу за версією журналу Forbes.

 

Раніше повідомлялося, що в українському видавництві «Лабораторія» вийшла книжка Білла Гейтса «Як врятуватися від кліматичної катастрофи. Де ми зараз і що нам робити далі».

 

Нагадаємо, словенський філософ Славой Жижек написав книжку про епідемію коронавірусу

 

 

Чільне фото: AFP

Оригінал статті на Suspilne: Білл Гейтс написав книжку про запобігання наступній пандемії

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"