Бізнес чи почуття? Обирай серцем ❤️

Бізнес чи почуття? Обирай серцем ❤️

Бізнес чи почуття? Обирай серцем ❤️

Всім привіт! )

18 ЛИСТОПАДА на ніжну історію Ані та Данила буде діяти знижка.

 

❤️УРИВОЧОК:❤️

Данило увімкнув ліхтарик на своєму телефоні, знову взяв дівчину за руку та повів нагору. Коли вони опинилися біля дверей до кімнати Ані, Данило зупинився.

— Ань, я тут подумав… Якщо хочеш, я можу допомогти тобі дізнатися більше про твою матір. У мене є ресурси для пошуку такої інформації. Що скажеш?

— Я не знаю, чи варто… Що це змінить? Мами давно немає в живих.

— І все ж таки… Подумай над цим, добре? А зараз… 

Данило підійшов до дівчини зовсім близько, лагідно провів пальцями по її щоці. Аня зачаровано вдивлялася в його бурштинові очі у напівтемряві коридору і відчувала, що не може відірватися від цього чоловіка. Вона розуміла, що повільно тоне у його погляді, все сильніше прив’язується до Данила серцем і більше не має сил тікати від своїх почуттів. Їй більше взагалі не хотілося тікати. Він нахилився до її обличчя і Аня затамувала подих. Данило обережно доторкнувся губами до її щоки та прошепотів:

— Добраніч, Ань! Якщо знову щось насниться… Моя кімната в кінці коридору.

Запрошую до читання! ❤️

 

Ще більше романтичних історій можна знайти на МОЇЙ СТОРІНЦІ БУКНЕТ, запрошую підписатися. Нагадую, що вже найближчими днями тут вийде новинка! Також запрошую підписатися на МОЮ СТОРІНКУ ФЕЙСБУК – тут періодично з’являються уривочки з книг, анонси, подарунки та просто публікації для гарного настрою.

Дякую за увагу та бажаю затишного вечора! ❤️

Оригінал статті на Букнет: Бізнес чи почуття? Обирай серцем ❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"