Бібліотеці повернули «Мобі Діка», якого взяли почитати 56 років тому 

Бібліотеці повернули «Мобі Діка», якого взяли почитати 56 років тому 

До Columbus Metropolitan Library, розташованій в американському місті Колумбус, штат Огайо, повернули роман Германа Мелвілла «Мобі Дік», взятий у книгозбірні 56 років тому.

 

У пакунку, який поштою надіслали бібліотеці, була книжка із простроченим на 56 років і 21 день терміном повернення та нове видання роману. Відправник, ім’я якого не розголошується з етичних міркувань, написав: «Я можу лише уявити, до яких незручностей могли призвести мої дії як для бібліотеки, так і для інших відвідувачів, які, можливо, хотіли переглянути книгу».

 

Боржник бібліотеки також зазначив, що «Мобі Дік» Германа Мелвілла допоміг йому покращити навички читання, а це, своєю чергою, сприяло продовженню навчання в коледжі, вступу до аспірантури та успішній кар’єрі. Відправник листа зауважив, що вже став дідусем і з нетерпінням чекає, коли зі своєю онукою зможе завітати до місцевої книгозбірні.

 

Columbus Metropolitan Library – бібліотека, заснована 1873 року мешканцями міста Колумбус. Нині є комплексом публічних книгозбірень, які обслуговують понад 800 000 людей. Фонд Columbus Metropolitan Library налічує 1 483 433 книжок. Її видача на рік становить 17 262 267 одиниць.

 

Нагадуємо, зі шкіл у США знову вилучають графічний роман за щоденником Анни Франк

 

 

Джерело: Kirkus Reviews

Оригінал статті на Suspilne: Бібліотеці повернули «Мобі Діка», якого взяли почитати 56 років тому 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"