Бібліотеці повернули «Мобі Діка», якого взяли почитати 56 років тому 

Бібліотеці повернули «Мобі Діка», якого взяли почитати 56 років тому 

До Columbus Metropolitan Library, розташованій в американському місті Колумбус, штат Огайо, повернули роман Германа Мелвілла «Мобі Дік», взятий у книгозбірні 56 років тому.

 

У пакунку, який поштою надіслали бібліотеці, була книжка із простроченим на 56 років і 21 день терміном повернення та нове видання роману. Відправник, ім’я якого не розголошується з етичних міркувань, написав: «Я можу лише уявити, до яких незручностей могли призвести мої дії як для бібліотеки, так і для інших відвідувачів, які, можливо, хотіли переглянути книгу».

 

Боржник бібліотеки також зазначив, що «Мобі Дік» Германа Мелвілла допоміг йому покращити навички читання, а це, своєю чергою, сприяло продовженню навчання в коледжі, вступу до аспірантури та успішній кар’єрі. Відправник листа зауважив, що вже став дідусем і з нетерпінням чекає, коли зі своєю онукою зможе завітати до місцевої книгозбірні.

 

Columbus Metropolitan Library – бібліотека, заснована 1873 року мешканцями міста Колумбус. Нині є комплексом публічних книгозбірень, які обслуговують понад 800 000 людей. Фонд Columbus Metropolitan Library налічує 1 483 433 книжок. Її видача на рік становить 17 262 267 одиниць.

 

Нагадуємо, зі шкіл у США знову вилучають графічний роман за щоденником Анни Франк

 

 

Джерело: Kirkus Reviews

Оригінал статті на Suspilne: Бібліотеці повернули «Мобі Діка», якого взяли почитати 56 років тому 

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"