Бібліотеки Рівного й Одеси отримали майже 10 тис. дитліту

Бібліотеки Рівного й Одеси отримали майже 10 тис. дитліту

У межах благодійної акції «Українським дітям – українську книгу!» дитячим бібліотекам Одеси передали понад 7 тисяч екземплярів дитячої та художньої літератури, а ще 2,5 тисячі сучасних книжок надіслали до Рівного. Про це повідомили на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

Серед переданих примірників — «Тигролови», «Чорна рада», «Острів скарбів», «Енеїда» тощо. Українські книжки надіслали на заміну російським книжкам.

 

За словами першого заступника голови Держкомтелерадіо Богдана Червака, від початку повномасштабного вторгнення рф головна ідея акції «Українським дітям – українську книгу» — забезпечити підручниками й художньою літературою дітей, які, рятуючись від російської агресії, змушені були залишити свої домівки та тимчасово виїхати до більш безпечних регіонів України й за кордон.

 

«Ініціативу Держкомтелерадіо підтримали Офіс президента України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство закордонних справ України, інші міністерства, народні депутати, волонтери, а головне — українські видавництва. У той час, коли російські окупанти знищували наші бібліотеки та спалювали книжки, українські видавці безкоштовно передавали книги українським дітям», – зазначив Червак.

 

Загалом у межах акції протягом року читачам в Україні та за 25 інших країнах Європи передали майже 600 тисяч примірників підручників, навчальних посібників та художньої літератури.

 

Благодійна акція «Українським дітям – українську книгу!» реалізує Держкомтелерадіо спільно з Офісом президента, Міністерством культури та інформаційної політики, Міністерством закордонних справ за сприяння благодійного фонду «Здоров‘я майбутнього». В межах благодійної акції реалізують також ініціативи «Українським захисникам – українську книгу» та «Українській молоді – європейську книгу».

 

 

Чільне фото: instagram/@yakabooua

Оригінал статті на Suspilne: Бібліотеки Рівного й Одеси отримали майже 10 тис. дитліту

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"