Бібліотекарі України знову закликають виключити росію з Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій

Бібліотекарі України знову закликають виключити росію з Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій

Українська бібліотечна асоціація повторно звернулася до IFLA (Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ) з прохання позбавити росію членства. Про це ідеться у зверненні УБА.

 

У попередньому зверненні Українська бібліотечна асоціація закликала підтримати українських бібліотекарів і виключити російську бібліотечну асоціацію та усі установи країни-агресора з членів IFLA, а їхніх представників — з усіх керівних органів IFLA.

 

«1 березня 2022 року на сайті ІФЛА була опублікована заява, в якій висловлюється солідарність з українськими колегами, глибока стурбованість «ситуацією» та «конфліктом» в Україні, а також заклики до колег з інших країн підтримати біженців з України. У цій заяві ІФЛА закликає до поширення правдивої інформації, але росію навіть не визнають агресором», — ідеться у  повторному зверненні бібліотечної асоціації України.

 

В УБА зазначили, що вважають все російське суспільство колективно відповідальним за звірства, вчинені російською армією в Україні.

 

«В Україні йде не просто збройний конфлікт, а повномасштабна кровопролитна війна рф проти українського народу та держави Україна», — наголосили в УБА та заявили, що вважають мовчання й нейтралітет керівництва IFLA неприйнятними.

 

«Ми наполягаємо на своєму зверненні про виключення Російської бібліотечної асоціації та всіх установ країни-агресора Росії з членів ІФЛА, а їхніх представників з усіх керівних органів ІФЛА», — наголосили в повторному зверненні та закликали надати офіційну відповідь на запит.

 

Нагадаємо, Український інститут книги закликав до тотального бойкоту книжок з росії у світі, а Український інститут міжнародні наукові установи — припинити співпрацю з росією. Крім того, українська комікс-спільнота закликає ігнорувати російські мальописи.

 

Чільне зображення: УБА

Оригінал статті на Suspilne: Бібліотекарі України знову закликають виключити росію з Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"