Бібліотекарі України знову закликають виключити росію з Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій

Бібліотекарі України знову закликають виключити росію з Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій

Українська бібліотечна асоціація повторно звернулася до IFLA (Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ) з прохання позбавити росію членства. Про це ідеться у зверненні УБА.

 

У попередньому зверненні Українська бібліотечна асоціація закликала підтримати українських бібліотекарів і виключити російську бібліотечну асоціацію та усі установи країни-агресора з членів IFLA, а їхніх представників — з усіх керівних органів IFLA.

 

«1 березня 2022 року на сайті ІФЛА була опублікована заява, в якій висловлюється солідарність з українськими колегами, глибока стурбованість «ситуацією» та «конфліктом» в Україні, а також заклики до колег з інших країн підтримати біженців з України. У цій заяві ІФЛА закликає до поширення правдивої інформації, але росію навіть не визнають агресором», — ідеться у  повторному зверненні бібліотечної асоціації України.

 

В УБА зазначили, що вважають все російське суспільство колективно відповідальним за звірства, вчинені російською армією в Україні.

 

«В Україні йде не просто збройний конфлікт, а повномасштабна кровопролитна війна рф проти українського народу та держави Україна», — наголосили в УБА та заявили, що вважають мовчання й нейтралітет керівництва IFLA неприйнятними.

 

«Ми наполягаємо на своєму зверненні про виключення Російської бібліотечної асоціації та всіх установ країни-агресора Росії з членів ІФЛА, а їхніх представників з усіх керівних органів ІФЛА», — наголосили в повторному зверненні та закликали надати офіційну відповідь на запит.

 

Нагадаємо, Український інститут книги закликав до тотального бойкоту книжок з росії у світі, а Український інститут міжнародні наукові установи — припинити співпрацю з росією. Крім того, українська комікс-спільнота закликає ігнорувати російські мальописи.

 

Чільне зображення: УБА

Оригінал статті на Suspilne: Бібліотекарі України знову закликають виключити росію з Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"