Бункерне мистецтво, або чому саме зараз!

Бункерне мистецтво, або чому саме зараз!

Бункерне мистецтво, або чому саме зараз!

Чому саме зараз?

Сирени, вибухи, сходи, підвал, відбій, сходи, сльози і знов сирени, все спочатку. Я прожила так майже місяць перед тим, як схопилася за голову. Конкурс “Містичні дивовижі” я проґавила. 

Аби я працювала за планом, вже пройшла б друга редакція. Істерика. Темрява. Апатія.

І серед ненависті та болю, в абсолютній пітьмі тільки голос:

— Якщо ти не можеш писати зараз — не пиши більше ніколи.

— Але це моя мрія.

— То й що?

Тиша. 

“Дійсно, — Почала я думати. — Що війна? Невже сидіти отак і стогнати про “півроману за два тижні” це все що я можу зробити?”

Адже Толкін примудрявся писати в окопі, чому я не можу у сховищі? 

Десять днів, половина роману. Прибираю русизми. Намагаюся написати синопсис, думаю як опублікувати більше сорока тисяч символів за тиждень, щоб охопити хоч якусь аудиторію. Думки плутаються. Друга редакція. Вже майже все. Я майже добігла стометрівку, майже обірвала стрічку.

В останні дні з тремором у руках намагаюся зробити обкладинку.

Повідомлення: “Строки прийняття робіт змінено”.

Спокій, нарешті спокій. Тепер я все встигну.

Третя редакція. Ідеальна обкладинка. Глави можна випускати за розкладом, я можу охопити аудиторію. Пост в інстаграм і впевненість у собі. 

Друзі жартома вигадали термін “бункерне мистецтво”, бо щойно я кажу, що готую нову главу до публікації, в місті починає волати сирена. Та я вже звикла, книга “Що водиться в українських лісах” — бункерне мистецтво, мистецтво під сиренами. 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Бункерне мистецтво, або чому саме зараз!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"