«Було страшно торкатися до неї»: до бібліотеки повернули книжку, яку взяли…

«Було страшно торкатися до неї»: до бібліотеки повернули книжку, яку взяли…

У США чоловік на ім’я Джим Перрі повернув до бібліотеки книжку протерміновану на 96 років. Він сказав, що, на його думку, вона була взята дідусем його покійної дружини.

Про це пише UPI.

Американець розповів, що він перебирав коробки з речами та книжками, що належали його дружині, Сандрі Ліч Перрі, коли натрапив на екземпляр книги Бенсона Лоссінга «Історія Сполучених Штатів» із публічної бібліотеки Сент-Хелен.

Перрі сказав, що, на його думку, книгу взяв Джон Маккормік, дідусь його дружини, 1927 року. На час прокату протермінований платіж становив п’ять центів. Чоловік заборгував цій бібліотеці 1 756 доларів. Однак 2019 року бібліотека скасувала цей штраф.

Директорка бібліотеки, сказала, що знала, що вона стара, але не зовсім розуміла, наскільки. За її словами, вона розвалювалася на частини.

«Мені було страшно торкатися до неї», — сказала директорка.

Книга, написана Бенсоном Лоссінгом, була повернута до бібліотеки й виставлена біля входу до будівлі у скляній шафі.

tsn.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Було страшно торкатися до неї»: до бібліотеки повернули книжку, яку взяли…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"