Букнет і я ( частина перша)

Букнет і я ( частина перша)

Букнет і я ( частина перша)

 

 Можливо, мої роздуми допоможуть комусь із молодих авторів не допустити типових помилок початківців і швидше отримати  визнання з боку читачів.

 

Насправді я зареєструвалися на Букнеті майже  одразу після створення української версії —  узимку 2018 року. Побачила в інтернеті оголошення про конкурс “Сучасна Попелюшка”, зацікавилась і вирішила взяти участь. Увага! Перша помилка! 

Я увесь час відкладала написання роману, хоча в моїй уяві вся історія вже існувала. Чому так відбувалося? Через невпевненість у собі. Я думала: в мене нічого не вийде. Я не маю часу, не маю можливостей, все одно навряд, чи я виграю… одним словом, виникли такі відмовки,  які  часто бувають у всіх нас (клята прокрастинація).

Зараз, звісно, я шкодую про те, що не скористалися тоді такою сприятливою можливістю заявити про себе.  Тому що, коли сайт українською ще тільки відкрився, там було не тільки небагато читачів, що, звичайно, є тільки тимчасовою проблемою – але і невелика кількість авторів.  Відповідно кожен із них мав більше шансів бути поміченим читацькою авдиторією. До того ж конкурсні твори завжди активніше читаються і рекламуються сайтом.

 

Друзі,  якщо у вас виникла думка щось зробити: взяти участь у якомусь конкурсі, написати книгу, розпочати вести блог тощо  —  не відкладайте це на невизначене майбутнє, а одразу починайте діяти! Поки ідеї на підйомі, не піддавайтесь сумнівам, втілюйте  в життя свої задуми. Якщо щось буде неідеально, ви не виграєте конкурс, не матимете багато читачів — не страшно, головне — що ви почали щось робити. Далі ваші вміння будуть вдосконалюватися, ви будете по ходу справи вчитися, й обов’язково у вас все вийде! 

 

Отже, я зареєструвалася, закинула посилання на сайт у збережені в Фейсбуці, і благополучно забула про Букнет  на цілий рік —  до літа 2019 року. Тоді мені знову трапилася на очі реклама сайту, я згадала, що маю там профіль, і  вирішила, що потрібно нарешті спробувати щось опублікувати.  Набралася сміливості саме через те, що я на той час почала писати книгу, про яку мені було дуже важливо дізнатися думку читачів.

Адже досі я не писала у жанрі фентезі. Лише суворий реалізм)))

 

 “Першою ластівкою” у новому для мене амплуа   був  роман-фентезі “Земля дощу”. Досить експериментальна історія, у якій мені заманулося поєднати елементи фентезі і фантастики.  І в цьому була моя друга помилка. 

Вірніше, експерименти на Букнеті не заборонені, але ці два жанри не можна присвоювати одній книзі. Через що мені згодом модератори заблокували один жанр. Висновок такий: читаймо уважно правила майданчика, на якому публікуємось і вивчаймо хоча б елементарну теорію літератури,  щоб не помилитися з визначенням жанру. 

До речі, у мене є блоги про жанри, якщо комусь цікаво, вони тут:

Найпоширеніші помилки авторів у визначенні жанрів

Фантастика

Фентезі. містика, жахи

Детектив

Трилер

Історичний роман

Любовний роман

 

Але повертаюся до “Землі дощу”. Хто з вас є моїм постійним читачем, то знає, що згодом ця історія знайшла продовження і стала трилогією “Іллюзі”. А потім вийшла четверта  частина  — передісторія до цієї трилогії. Сьогодні я хотіла б запропонувати вам знижку на цю книгу, а саме  “Під знаком меча і корони”

 Це найперша частина історії про Дану-Соловейка.  А згодом я планую написати продовження цієї першої частини, можливо, це навіть буде в найближчі місяці, і попереду чекає на найбільш стійких читачів  завершення всієї історії.  Це  п’ята книга циклу “Світи без меж”, яку я вже давно збираюся опублікувати, але, на жаль, війна мені перебила ці плани. Та обіцяю, що обов’язково доведу свою найбільшу на даний час історію до завершення. 

 

 Отже, хто ще не знайомий з циклом “Іллюзі” —  читайте зараз))  Книга “Земля дощу” безкоштовна, але якщо ви прочитаєте “Під  знаком меча і корони”, тоді вам буде більш зрозуміло, про що йтиметься у “Землі дощу”. Сьогодні до опівночі можна придбати цю історію у жанрі пригодницького ( класичного) фентезі зі знижкою 25 відсотків! 

 

 Я хочу на цьому поки що зупинитися і продовжити  філософську розповідь про свої ” набиті ґулі” і досягнення на Букнеті у наступному блозі.

 Дякую всім за увагу, запрошую до прочитання моїх  історій! Бажаю вам гарного, спокійного вечора,   мирного неба і здійснення всього, про що ви мрієте.

 Приємного вам читання, до скорих зустрічей! 

 Ваша Мар’яна. 

Оригінал статті на Букнет: Букнет і я ( частина перша)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"