Британські видавці відкриють доступ до книжок про українців

Британські видавці відкриють доступ до книжок про українців

Лондонська книжкова компанія Exact Editions тимчасово відкриє свою цифрову книжкову колекцію про Україну для вільного користування. Про це повідомляють на сайті  компанії.

 

До списку видавництв, книжки яких будуть у вільному доступі до 15 квітня, входять ключові міжнародні видавництва та впливові університетські видання.

 

Наразі це:

  • Yale University Press (видавництво Єльського університету);
  • Edinburgh University Press (видавництво Единбурзького університету);
  • Reaktion Books (незалежне британське видавництво);
  • Hurst (незалежне британське видавництво нон-фікшн літератури);
  • Central European University Press (видавництво Центральноєвропейського університету);
  • Cambridge Scholars Publishing (видавець академічної літератури);
  • Open Book Publishers (незалежне видавництво у галузі гуманітарних та соціальних наук).

 

Серед видань — книжки Карла Шльоґеля «Україна. Нація у прикордонні»,  Браяна Вільямса «Кримські татари», Ендрю Вілсона «Українці: несподівана нація» та інші. Повний список можна переглянути тут.

 

Exact Editions також надасть доступ до Dropbox, щоб видавці могли завантажувати книжки, які стосуються України як частина безплатної цифрової колекції.

 

Система Exact Editions створить потокову базу даних із PDF-файлів, надісланих видавцями. Після закінчення періоду відкритого доступу залишиться сторінка з бібліографічними відомостями та посиланнями на сайти, на яких можна придбати книжки. Таким чином компанія долучиться до акції #PublishersForUkraine.

 

Exact Editions —  британська інтегрована платформа керування змістом для видавців журналів і книжок. Платформа пропонує підписку приватним особам та установам.

 

Нагадаємо, літературна агенція Великої Британії Curtis Brown та видавництва Pan Macmillan і Canongate призупинили співпрацю з російськими видавцями. Від неї також відмовилися найбільші видавці світу Penguin Random House та Simon & Schuster, а також єдиний дійсний книжковий дистрибутор Великої Британії Gardners. 

 

Чільне зображення: Exact Editions

Оригінал статті на Suspilne: Британські видавці відкриють доступ до книжок про українців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

ПЕН про рішення Куркова: Важливо не примножувати ворожості і ворогів

Володимир Єрмоленко, президент PEN Ukraine, повідомив, що не підтримує рішення Андрія Куркова, українського письменника, попереднього очільника PEN Ukraine, взяти участь у дискусії з ра

Під час розкопок у Туреччині виявили нову індоєвропейську мову

Під час розкопок руїн стародавнього міста Хаттуса біля підніжжя гори Амбарлікая у місті Богазкале у Туреччині виявили клинописну табличку з раніше невідомою індоєвропейською мовою. Про

Люди на каві й після відпустки — нова проза Мар’яни Савки

Мар’яна Савка. Люди на каві – Видавництво Старого Лева, 2023 – 224 с.
 
Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подо

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

«Ваш Василь»: оприлюднили новий документальний фільм про Василя Стуса

На стримінговому сервісові українського кіно Takflix вийшов документальний фільм про Василя Стуса «Ваш Василь». Про це йдеться у повідомленні на сторінці проєкту.
У стрічці можна побачи

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"