Британські видавці відкриють доступ до книжок про українців

Британські видавці відкриють доступ до книжок про українців

Лондонська книжкова компанія Exact Editions тимчасово відкриє свою цифрову книжкову колекцію про Україну для вільного користування. Про це повідомляють на сайті  компанії.

 

До списку видавництв, книжки яких будуть у вільному доступі до 15 квітня, входять ключові міжнародні видавництва та впливові університетські видання.

 

Наразі це:

  • Yale University Press (видавництво Єльського університету);
  • Edinburgh University Press (видавництво Единбурзького університету);
  • Reaktion Books (незалежне британське видавництво);
  • Hurst (незалежне британське видавництво нон-фікшн літератури);
  • Central European University Press (видавництво Центральноєвропейського університету);
  • Cambridge Scholars Publishing (видавець академічної літератури);
  • Open Book Publishers (незалежне видавництво у галузі гуманітарних та соціальних наук).

 

Серед видань — книжки Карла Шльоґеля «Україна. Нація у прикордонні»,  Браяна Вільямса «Кримські татари», Ендрю Вілсона «Українці: несподівана нація» та інші. Повний список можна переглянути тут.

 

Exact Editions також надасть доступ до Dropbox, щоб видавці могли завантажувати книжки, які стосуються України як частина безплатної цифрової колекції.

 

Система Exact Editions створить потокову базу даних із PDF-файлів, надісланих видавцями. Після закінчення періоду відкритого доступу залишиться сторінка з бібліографічними відомостями та посиланнями на сайти, на яких можна придбати книжки. Таким чином компанія долучиться до акції #PublishersForUkraine.

 

Exact Editions —  британська інтегрована платформа керування змістом для видавців журналів і книжок. Платформа пропонує підписку приватним особам та установам.

 

Нагадаємо, літературна агенція Великої Британії Curtis Brown та видавництва Pan Macmillan і Canongate призупинили співпрацю з російськими видавцями. Від неї також відмовилися найбільші видавці світу Penguin Random House та Simon & Schuster, а також єдиний дійсний книжковий дистрибутор Великої Британії Gardners. 

 

Чільне зображення: Exact Editions

Оригінал статті на Suspilne: Британські видавці відкриють доступ до книжок про українців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"