Бонус -20! Не пропустіть:)

Бонус -20! Не пропустіть:)

Бонус -20! Не пропустіть:)

Доброго вечора, мої поціновувачі гаряченького:)

Ви пам’ятаєте нахабного мажора Микиту та Руду бестію?! Так!

Завтра на історію цієї парочки діятиме знижка 20%. Не пропустіть.

А хто ще не знайомий прошу дуже познайомитися гарний настрій гарантуємо:)

 

Залишу Вам смачний шматочок для апетиту:

– Мамо! – випалюю я, вибираючись із шафи і розкривши обійми накидаюсь на приголомшену жінку. Те, що вона мати Рижика, я переконався остаточно за зовнішньою подібністю. Мої дії вводять в ще більший стопор «майбутню тещу», вона як воскова лялька завмирає в моїх руках. – Дуже радий з Вами, нарешті, познайомитися! – продовжую я вживатися у свою роль. Кидаю погляд на господиню квартири, просячи підтримати мою геніальну гру. Ні, від неї допомоги не дочекаєшся! Вся бліда, піт на лобі, руки трясуться.
– Не зрозуміла, що значить, нарешті?! Ти взагалі хто? – першою очухалася Штирлець в спідниці. З підозрою дивиться на мою праву руку, опускаю погляд і помічаю трусики Рижика, затиснуті в кулаці. Т-ак… Це конфуз!
– Людмила Василівна, це Ніколя — хлопець Уляни! – підхоплює мою гру кмітлива подруга. — Ви так доньку залякали, що вона з переляку заштовхала його в шафу! Між іншим, вони вже пів року зустрічаються! – обурюється мій адвокат. А вона молодець, відразу оцінила моє бажання допомогти, чого не скажеш про «Скажену білку», яка стоїть за спиною у Людмили Василівни та пропалює мене убивчим поглядом. Рижик навіть не поворухнулася, більш того, вона закам’яніла. Тільки очі видають бурю, що бушує в неї всередині.
– Дуже рада знайомству! – з іронією вимовляє жінка. – А що за вистава, «зятьок»? – вже більш спокійним тоном цікавиться прокурор, вигнувши брови й невідривно дивлячись у мої очі.
– Ой, та у нас такий безглуздий випадок …
– Цить! – перебиває балаканину Пончика, мама Рижика, подарувавши їй вбивчий погляд. – Я не тебе питаю! – Марина ображено надула губки, скривившись як середа на п’ятницю. – Ну я чекаю? – це питання летить в мою сторону. 

ЧИТАТИ ТУТ

Приємно читання

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: Бонус -20! Не пропустіть:)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"