Бонус -20! Не пропустіть:)
![Бонус -20! Не пропустіть:) Бонус -20! Не пропустіть:)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632852458_7561182.jpg)
Бонус -20! Не пропустіть:)
Доброго вечора, мої поціновувачі гаряченького:)
Ви пам’ятаєте нахабного мажора Микиту та Руду бестію?! Так!
Завтра на історію цієї парочки діятиме знижка 20%. Не пропустіть.
А хто ще не знайомий прошу дуже познайомитися гарний настрій гарантуємо:)
Залишу Вам смачний шматочок для апетиту:
– Мамо! – випалюю я, вибираючись із шафи і розкривши обійми накидаюсь на приголомшену жінку. Те, що вона мати Рижика, я переконався остаточно за зовнішньою подібністю. Мої дії вводять в ще більший стопор «майбутню тещу», вона як воскова лялька завмирає в моїх руках. – Дуже радий з Вами, нарешті, познайомитися! – продовжую я вживатися у свою роль. Кидаю погляд на господиню квартири, просячи підтримати мою геніальну гру. Ні, від неї допомоги не дочекаєшся! Вся бліда, піт на лобі, руки трясуться.
– Не зрозуміла, що значить, нарешті?! Ти взагалі хто? – першою очухалася Штирлець в спідниці. З підозрою дивиться на мою праву руку, опускаю погляд і помічаю трусики Рижика, затиснуті в кулаці. Т-ак… Це конфуз!
– Людмила Василівна, це Ніколя — хлопець Уляни! – підхоплює мою гру кмітлива подруга. — Ви так доньку залякали, що вона з переляку заштовхала його в шафу! Між іншим, вони вже пів року зустрічаються! – обурюється мій адвокат. А вона молодець, відразу оцінила моє бажання допомогти, чого не скажеш про «Скажену білку», яка стоїть за спиною у Людмили Василівни та пропалює мене убивчим поглядом. Рижик навіть не поворухнулася, більш того, вона закам’яніла. Тільки очі видають бурю, що бушує в неї всередині.
– Дуже рада знайомству! – з іронією вимовляє жінка. – А що за вистава, «зятьок»? – вже більш спокійним тоном цікавиться прокурор, вигнувши брови й невідривно дивлячись у мої очі.
– Ой, та у нас такий безглуздий випадок …
– Цить! – перебиває балаканину Пончика, мама Рижика, подарувавши їй вбивчий погляд. – Я не тебе питаю! – Марина ображено надула губки, скривившись як середа на п’ятницю. – Ну я чекаю? – це питання летить в мою сторону.
ЧИТАТИ ТУТ
Приємно читання
Ваша Каміла
Оригінал статті на Букнет: Бонус -20! Не пропустіть:)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.