Болонья скасовує участь колективного стенду видавців РФ

Болонья скасовує участь колективного стенду видавців РФ

Болонський дитячий книжковий ярмарок та пов’язані з ним організації призупиняють співпрацю з російськими видавцями. Про це повідомили на офіційному сайті ярмарку.

 

«Болонський дитячий книжковий ярмарок та пов’язані з ним організації хочуть висловити своє засудження російської агресії в Україні. BCBF може підтвердити, що співпраця з усіма російськими державними установами, які відповідають за організацію російського колективного стенда на майбутній ярмарку, негайно припиняється», — повідомили у заяві.

 

Серед організацій, що припинили співпрацю — власне Болонський дитячий книжковий ярмарок, ярмарок з ширшою професійною авдиторією BolognaBookPlus та торгова виставка Bologna Licensing Trade Fair. Як зазначили у заяві, вони «були та продовжують підтримувати Українську асоціацію видавців і продовжуватимуть рекламувати їхні книжки, ілюстраторів та письменників за їх відсутності на цьогорічному заході».

 

«Книги різного віку залишаються мостом між культурами, і ніколи раніше видавнича індустрія для дітей і всіх не була такою важливою», — додали у заяві.

 

Оригінал:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Bologna Children’s Book Fair (@bolognachildrensbookfair)

 

Раніше повідомлялося, що організатори Франкфуртського книжкового ярмарку теж призупинили співпрацю з РФ.

 

Нагадаємо, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів звернулася до Міжнародної асоціації видавців з проханням підтримати найсуворіші санкції. Міжнародна асоціація видавців відповіла, що шукає способи підтримати українських видавців.

Оригінал статті на Suspilne: Болонья скасовує участь колективного стенду видавців РФ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"