Болонья скасовує участь колективного стенду видавців РФ

Болонья скасовує участь колективного стенду видавців РФ

Болонський дитячий книжковий ярмарок та пов’язані з ним організації призупиняють співпрацю з російськими видавцями. Про це повідомили на офіційному сайті ярмарку.

 

«Болонський дитячий книжковий ярмарок та пов’язані з ним організації хочуть висловити своє засудження російської агресії в Україні. BCBF може підтвердити, що співпраця з усіма російськими державними установами, які відповідають за організацію російського колективного стенда на майбутній ярмарку, негайно припиняється», — повідомили у заяві.

 

Серед організацій, що припинили співпрацю — власне Болонський дитячий книжковий ярмарок, ярмарок з ширшою професійною авдиторією BolognaBookPlus та торгова виставка Bologna Licensing Trade Fair. Як зазначили у заяві, вони «були та продовжують підтримувати Українську асоціацію видавців і продовжуватимуть рекламувати їхні книжки, ілюстраторів та письменників за їх відсутності на цьогорічному заході».

 

«Книги різного віку залишаються мостом між культурами, і ніколи раніше видавнича індустрія для дітей і всіх не була такою важливою», — додали у заяві.

 

Оригінал:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Bologna Children’s Book Fair (@bolognachildrensbookfair)

 

Раніше повідомлялося, що організатори Франкфуртського книжкового ярмарку теж призупинили співпрацю з РФ.

 

Нагадаємо, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів звернулася до Міжнародної асоціації видавців з проханням підтримати найсуворіші санкції. Міжнародна асоціація видавців відповіла, що шукає способи підтримати українських видавців.

Оригінал статті на Suspilne: Болонья скасовує участь колективного стенду видавців РФ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"