Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Болонський ярмарок дитячої книги назвав переможців Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year 2021 року. Про це повідомили на офіційному сайті ярмарку.

Африка

Mkuki na Nyota, Танзанія


Mkuki na Nyota видає навчальну, наукову та художню дитячу літературу. Його створили в 1981 році, як відповідь на загальну відсутність якісних незалежних видавництв у Танзанії. У видавництві виходять книжки англійською та мовою суахілі.

 

Азія

TUTI Books, Іран


Видавництво спеціалізується на дитячій та молодіжній літературі. Воно знайомить зі світовою літературою іранських дітей та молодь і видає іранську літературу у світі «для подальшого зміцнення культурних зв’язків між народами».

 

Південна і Центральна Америка

Tragaluz Editores, Колумбія

Незалежне видавництво, засноване у 2005 році. Має на меті заохочення дітей до читання, додаючи до текстів чимало ілюстрацій, унікальний дизайн.

 

Європа

La Joie de lire, Швейцарія


Видавництво La Joie de lire заснували у 1987 році. Пріоритетними для нього є якість тексту та зображення, «і якщо книги не виконують освітньої функції, вони повинні мати освітню цінність».

 

Північна Америка

Levine Querido, Сполучені Штати Америки

 

Левін Кверідо заснував своє видавництво у 1996 році. Компанія зосереджена на публікації дитячих і підліткових книжок авторів з таких соціальних груп як ЛГБТК-спільноти, корінні народи США, люди з обмеженими можливостями, представників релігійних меншин, вихідці з латинської Америки тощо.

 

Океанія і Австралія

Oratia Media, Нова Зеландія

До 2016 року книжки цього видавництва виходили під брендом Libro International. Зараз воно видає дорослі та дитячі книжки на історичну, навчальну тематику. У ньому видають здебільшого новозеландських авторів.

 

Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year – міжнародна нагорода, яка заснували Болонський дитячий книжковий ярмарок з Асоціацією італійських видавців (AIE) і Міжнародною асоціацією видавців (IPA). Нею відзначають видавців зі всього світу, які виділяються креативністю, інноваційністю, мужністю та якістю редакційних рішень.

 

Додамо, цього року ярмарок відбувається в онлайн-форматі з 14 по 17 червня.

 

Ви можете також переглянути кращі дитячі видавництва за версією Болонського ярмарку 202о року.

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"