Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Болонський ярмарок дитячої книги назвав переможців Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year 2021 року. Про це повідомили на офіційному сайті ярмарку.

Африка

Mkuki na Nyota, Танзанія


Mkuki na Nyota видає навчальну, наукову та художню дитячу літературу. Його створили в 1981 році, як відповідь на загальну відсутність якісних незалежних видавництв у Танзанії. У видавництві виходять книжки англійською та мовою суахілі.

 

Азія

TUTI Books, Іран


Видавництво спеціалізується на дитячій та молодіжній літературі. Воно знайомить зі світовою літературою іранських дітей та молодь і видає іранську літературу у світі «для подальшого зміцнення культурних зв’язків між народами».

 

Південна і Центральна Америка

Tragaluz Editores, Колумбія

Незалежне видавництво, засноване у 2005 році. Має на меті заохочення дітей до читання, додаючи до текстів чимало ілюстрацій, унікальний дизайн.

 

Європа

La Joie de lire, Швейцарія


Видавництво La Joie de lire заснували у 1987 році. Пріоритетними для нього є якість тексту та зображення, «і якщо книги не виконують освітньої функції, вони повинні мати освітню цінність».

 

Північна Америка

Levine Querido, Сполучені Штати Америки

 

Левін Кверідо заснував своє видавництво у 1996 році. Компанія зосереджена на публікації дитячих і підліткових книжок авторів з таких соціальних груп як ЛГБТК-спільноти, корінні народи США, люди з обмеженими можливостями, представників релігійних меншин, вихідці з латинської Америки тощо.

 

Океанія і Австралія

Oratia Media, Нова Зеландія

До 2016 року книжки цього видавництва виходили під брендом Libro International. Зараз воно видає дорослі та дитячі книжки на історичну, навчальну тематику. У ньому видають здебільшого новозеландських авторів.

 

Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year – міжнародна нагорода, яка заснували Болонський дитячий книжковий ярмарок з Асоціацією італійських видавців (AIE) і Міжнародною асоціацією видавців (IPA). Нею відзначають видавців зі всього світу, які виділяються креативністю, інноваційністю, мужністю та якістю редакційних рішень.

 

Додамо, цього року ярмарок відбувається в онлайн-форматі з 14 по 17 червня.

 

Ви можете також переглянути кращі дитячі видавництва за версією Болонського ярмарку 202о року.

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"