Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Болонський ярмарок дитячої книги назвав переможців Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year 2021 року. Про це повідомили на офіційному сайті ярмарку.

Африка

Mkuki na Nyota, Танзанія


Mkuki na Nyota видає навчальну, наукову та художню дитячу літературу. Його створили в 1981 році, як відповідь на загальну відсутність якісних незалежних видавництв у Танзанії. У видавництві виходять книжки англійською та мовою суахілі.

 

Азія

TUTI Books, Іран


Видавництво спеціалізується на дитячій та молодіжній літературі. Воно знайомить зі світовою літературою іранських дітей та молодь і видає іранську літературу у світі «для подальшого зміцнення культурних зв’язків між народами».

 

Південна і Центральна Америка

Tragaluz Editores, Колумбія

Незалежне видавництво, засноване у 2005 році. Має на меті заохочення дітей до читання, додаючи до текстів чимало ілюстрацій, унікальний дизайн.

 

Європа

La Joie de lire, Швейцарія


Видавництво La Joie de lire заснували у 1987 році. Пріоритетними для нього є якість тексту та зображення, «і якщо книги не виконують освітньої функції, вони повинні мати освітню цінність».

 

Північна Америка

Levine Querido, Сполучені Штати Америки

 

Левін Кверідо заснував своє видавництво у 1996 році. Компанія зосереджена на публікації дитячих і підліткових книжок авторів з таких соціальних груп як ЛГБТК-спільноти, корінні народи США, люди з обмеженими можливостями, представників релігійних меншин, вихідці з латинської Америки тощо.

 

Океанія і Австралія

Oratia Media, Нова Зеландія

До 2016 року книжки цього видавництва виходили під брендом Libro International. Зараз воно видає дорослі та дитячі книжки на історичну, навчальну тематику. У ньому видають здебільшого новозеландських авторів.

 

Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year – міжнародна нагорода, яка заснували Болонський дитячий книжковий ярмарок з Асоціацією італійських видавців (AIE) і Міжнародною асоціацією видавців (IPA). Нею відзначають видавців зі всього світу, які виділяються креативністю, інноваційністю, мужністю та якістю редакційних рішень.

 

Додамо, цього року ярмарок відбувається в онлайн-форматі з 14 по 17 червня.

 

Ви можете також переглянути кращі дитячі видавництва за версією Болонського ярмарку 202о року.

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"