Божевілля Алекса
![Божевілля Алекса Божевілля Алекса](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1660912835_8862257.jpg)
Божевілля Алекса
Вітаннячка моїм котикам ฅ • ω • ฅ
Пекучий біль потихеньку вщухав і Алекс, нарешті, позбавився пелени на очах. Знову зазернувши в дзеркало він більше не бачив там свого відображення. Зараз на нього по той бік скла дивися Тірон. Ангел, що ховався в тіні, вкотре з’явився назовні. Але такого не мало бути!
— Що трапилось?
Алекс декілька разів протер дзеркало вологою рукою, але нічого не змінилося. Ангел, як був назовні так і лишився. Хлопчина примружився, а потім знову поглянув на відображення. Нічого. Тірон був там, по той бік і він усміхався. Наче божевільний, він глузував з Алекса. Очі ангела так і промовляли: «Подивися на мене, я поряд, тут, хоча місяця вже немає».
Читати книгу тут ♡
Усі картинки кликабельні, мур ฅ • ω • ฅ
Оригінал статті на Букнет: Божевілля Алекса
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.